Kontaktní čočky Clariti

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Kontaktní čočky Clariti

Čočky z rodiny Clariti byly vyrobeny pokročilým technologickým procesem za použití silikon-hydrogelového materiálu. Díky tomu zajišťují volný přístup kyslíku do očí, což se promítá do jejich zdraví, zachování přirozené bělosti a jasnosti. Čočky Clariti jsou díky použitému silikon-hydrogelovému materiálu šetrné k očím, takže je lze používat od časných ranních hodin hned po probuzení až do pozdních nočních hodin.

Zákazníkům bylo zpřístupněno několik sérií čoček Cooper Vision. Každý z nich byl navržen s ohledem na různé potřeby zákazníků. Čočky Clariti navíc fungují také jako UVA a UVB filtr, díky kterému oči získávají dodatečnou ochranu před UV zářením.

Pro koho jsou kontaktní čočky Clariti 1 Day určeny?

Jednorázové čočky Clariti byly v roce 2011 oceněny titulem produkt roku v kategorii kontaktních čoček. Vyznačují se mírou hydratace 56 % a při jejich výrobě byl použit materiál s názvem Somofilcon A. Díky tomu čočky dostaly silikon-hydrogelovou strukturu a dosáhly tak nejvyššího komfortu nošení. Použitá technologie WetLoc™ navíc zajišťuje udržení hydratace na konstantní úrovni po celý den, což v kombinaci se zaoblenými hranami a asférickou zadní plochou čoček dále zvyšuje komfort jejich používání. Zabraňuje také pocitu suchých očí a předchází únavě očí.

Čočky Clariti 1 Day jsou velmi univerzální. Jsou vhodné pro lidi s krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem (Clariti® 1 Day Toric) a presbyopií (Clariti® 1 Day Multifocal).

Pro koho jsou multifokální čočky Clariti určeny?

Clariti Multifocal jsou progresivní čočky, umožňují pohodlné a ostré vidění na blízko, na dálku a na střední vzdálenost. Jsou určeny pro osoby s presbyopií (presbyopií). Byly vyrobeny za použití Somofilconu A, což znamená, že se jedná o vysoce kvalitní silikon-hydrogelové čočky. Použití asférické skleněné konstrukce přispívá ke snížení aberací čoček a v důsledku toho ke zvýšení kvality vnímaného obrazu.

Hydratace čoček je optimální hodnota 56 %, což poskytuje dokonalou kombinaci zdraví a komfortu používání. Použití patentované technologie AquaGen™ zaručuje udržení správné hydratace oční bulvy po celý den.Clariti Multifocal jsou progresivní čočky, umožňují pohodlné a ostré vidění na blízko, na dálku i na střední vzdálenost. Jsou určeny pro osoby s presbyopií (presbyopií). Byly vyrobeny za použití Somofilconu A, což znamená, že se jedná o vysoce kvalitní silikon-hydrogelové čočky. Použití asférické skleněné konstrukce přispívá ke snížení aberací čoček a v důsledku toho ke zvýšení kvality vnímaného obrazu.

Hydratace čoček je optimální hodnota 56 %, což poskytuje dokonalou kombinaci zdraví a komfortu používání. Použití patentované technologie AquaGen™ zaručuje udržení správné hydratace oční bulvy po celý den.

Pro koho jsou čočky Clariti Toric určeny?

Čočky Clariti Toric byly navrženy s ohledem na lidi s astigmatismem. Jedná se o silikon-hydrogelové čočky, což znamená, že poskytují volný přístup kyslíku k povrchu oka. Při jejich výrobě byla použita unikátní technologie Advanced Edge Technology™, díky které mají čočky velmi úzké okraje a při nasazování jsou méně nápadné. To znamená, že budou perfektní pro lidi, jejichž oči trpěly zarudnutím a podrážděním po použití konkurenčních produktů.

Pro koho jsou čočky Clariti Elite určeny?

Čočky Clariti Elite jsou určeny především pro osoby s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, zajišťující vysoký komfort nošení a umožňující neustálý přístup kyslíku k oku.

Použité technologie AquaGen™ a Advanced Edge Technology™ zajišťují, že čočka poskytuje vynikající úroveň hydratace po celou dobu používání a je ideální pro majitele i těch nejcitlivějších a náchylných k podráždění očí.

Čočky značky Clariti

Kontaktní čočky Clariti nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými CooperVision, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: