Proclear Sphere™ 6 čoček

Hodnocení:
4.65 of 5
Průměrné hodnocení 4.65 / 5 na základě 3 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

344 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.65 of 5
Průměrné hodnocení 4.65 / 5 na základě 3 recenze.
Hana
5.0000
měla jsem je na zkoušku a byla jsem moc spokojená
Jana
5.0000
Doporučuji!!!Občas se mi stalo u čoček Johnson že se mi natrhla,doktor mi doporučil tuto značku,že obsahují více% vody a od té doby ani jednou
Eva
4.0000
Pro mě jsou nejlepší, každý si musí najít svoji značku. Já trpím tzv. suchým okem a jiné čočky nevyhovovaly. Tyto nosím každý den min.12 hod. a ani jeden zánět ani jiný problém.

Měsíční kontaktní čočky Proclear Sphere od společnosti CooperVision jsou vhodnou variantou kompenzace dalekozrakosti a krátkozrakosti. Oči jsou díky vlastnostem kontaktních čoček přirozeně zvlhčené a v celodenním pohodlí. Jsou ideální pro pacienty trpící podrážděním očí a syndromem suchého oka.

 
Technologie PC Technology - zodpovídá za rychlé a dlouhodobé vázání vody v čočce, díky čemuž je hedvábně měkká a odolná vůči vysychání po celý den.
Materiál Omafilcon B - inovativní materiál s vysokým obsahem vlhkosti zaručuje nejvyšší komfort při nošení čoček. Dokonce i po několika hodinách nošení jsou oči hydratované a odpočaté.
Inovativní konstrukce - eliminuje častý problém ukládání bílkovo-lipidových usazenin na povrchu čoček. Nyní je vidění ještě jasnější a užívání pohodlnější.
Ostřejší vidění po celý den - čočky zaručují vidění ve velmi vysokém rozlišení. Bez odlesků, nekontrolovaných stínů a efektu hala. A to až po 12 hodin od jejich nasazení.
Velmi vysoká propustnost kyslíku - Proclear Sphere
Velmi vysoká propustnost kyslíku - zaručuje rohovce neustálý přístup kyslíku, což má mimořádně pozitivní vliv na snášenlivost čoček a zdraví očí. Zmizí pocit sucha v očích a podráždění a zarudnutí.
Velké balení - jelikož čočky Proclear Sphere mají měsíční užívání, šest kusů v balení zaručuje až tři měsíce pravidelného používání. To zase znamená finanční úsporu a nepotřebnost dalších návštěv optiky.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Sphere:

 

Tyto měkké kontaktní čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Omafilcon B a jsou určeny k dennímu nošení s měsíční frekvencí výměny. V čočkách nikdy nepřespávejte, ani příležitostně.

Díky moderní technologii PC Technology™ se molekuly vody stávají přirozenou součástí kontaktních čoček. Čočky obsahují syntetickou látku, v přírodě se vyskytující jako Phosphorylcholin. Ta se nalézá v buněčných membránách lidského těla. Zbývající část čočky tvoří voda. Kontaktní čočky Proclear Sphere zajišťují celodenní hydrataci a minimalizují syndrom suchého oka, důvodem je vysoký podíl vody 62 %, proto jsou také elastické a snadno se přizpůsobují očím.

Materiál a nízká středová tloušťka čočky poskytují vysokou propustnost kyslíku. Jsou ideální pro všechny pacienty, kteří trpí citlivýma očima nebo syndromem suchého oka. Specifické složení kontaktních čoček odolává před usazováním proteinových a lipidových depozit. Kontaktní čočky Proclear Sphere jsou velmi pohodlné a dobře snášené celou řadou pacientů.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear Sphere:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +20,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 42,3 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie PC Technology
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Sphere™ 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Sphere™ s 6 kusy?

Výběr čoček Proclear Sphere™ s 6 kusy je velmi jednoduchý. Můžete to udělat sami, využitím informací o síle korekce zraku a rozsahu zakřivení dostupných na obalu. V případě pochybností je vždy dobré poradit se s optometristou. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což zajišťuje pohodlný nákup pro delší dobu používání. Navíc, čočky Proclear Sphere™ využívají PC technologii, což znamená, že jsou navrženy s důrazem na pohodlí a hydrataci očí, což je obzvláště důležité při dlouhodobém nošení.

Jsou čočky Proclear Sphere™ bezpečné?

Ano, čočky Proclear Sphere™ jsou bezpečné k použití, pokud jsou používány v souladu s doporučeními výrobce a optometristy. Poskytují vysoký komfort nošení díky své speciální konstrukci a technologii PC, která pomáhá udržovat přirozené úrovně hydratace očí. Nicméně, jako vždy při používání kontaktních čoček, je nutné dodržovat hygienické a výměnné pokyny.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Sphere™?

Čočky Proclear Sphere™ jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což znamená, že jsou vhodné pro osoby s problémy vidění na blízko nebo daleko.

Jak nasazovat čočky Proclear Sphere™?

Nasazení čoček Proclear Sphere™ je snadné a pohodlné. Před umístěním čočky na prst se doporučuje důkladně umýt a osušit ruce. Poté pomocí prstů ukazováků jemně roztáhněte víčka a druhou rukou umístěte čočku na oční bulvu. Ujistěte se, že čočka je správně umístěná na oku.

Jak sundavat čočky Proclear Sphere™?

Pro sundání čoček Proclear Sphere™ je třeba znovu umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů prstem ukazováka, zatímco prostředníkem posuňte čočku směrem ke středu oka. Jakmile se čočka přesune na bílou část oka, jemně ji chytněte palcem a ukazovákem a vyjměte. Po sundání čočku umístěte do příslušného kontejneru s roztokem pro uchování.