PureVision® 6 čoček

Hodnocení:
4.8 of 5
Průměrné hodnocení 4.8 / 5 na základě 17 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

495 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.8 of 5
Průměrné hodnocení 4.8 / 5 na základě 17 recenze.
Josef
5.0000
Používám Purevision od 5 let, jsem spokojena.
Hana
5.0000
Dobrý den,neměl by někdo zájem o tyto čočky koupené v tomto obchodě?Bohužel se mi změnily dioptrie a ted mi leží doma.Mám 2 balení po 5ti kusech(jeden pár už jsem použila),dioptrie jsou -5.25 a -6.00,jsou úplně nové,neotevřené i v originální krabičce.Doba expirace je 10/2015.Cena:300 Kč i s poštovným.Zájemci kontaktujte mě na:[email protected]
Marcela
5.0000
Také je používám léta bez problémů. Dokonce v nouzi jsem doma našla a použila pár rok prošlých čoček této značky a žádné potíže nemám, a to je nosím už déle než měsíc ! Přesto zkusím čočky jiné, abych je mohla porovnat. Tentokrát to budou AQUAVIEW za akční cenu, zkusím a napíšu o tom.

Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční sférické čočky vyráběné jedním z největších výrobců čoček firmou - Bausch & Lomb.

 
Vysoká kvalita vidění - čočky zaručují vidění vysoké rozlišovací schopnosti, bez reflexů a halového efektu. Obrázek je stejně ostrý ihned po nasazení čoček, jako po celodenním nošení.
Vodní rovnováha - kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu na bázi silikonu a hydrogelu, který dokonale udržuje rovnováhu vody na povrchu čoček, a tím zajišťuje stálou úroveň hydratace očí. Bez nepříjemného pálení a neestetického zčervenání.
Pětinásobná propustnost kyslíku - inovativní struktura a vylepšené složení čoček znamenají až pětinásobně větší přístup rohovky ke kyslíku. Oči jsou ještě zdravější a vidění je ještě ostřejší.
Odolnost vůči usazeninám - použití moderního materiálu znamená, že čočky jsou odolné vůči usazování bílkovinných usazenin. Tím se snižuje riziko nepříjemného pocitu cizího tělesa v oku a obraz je ještě ostřejší.
Pohodlná aplikace - PureVision

 
Pohodlná aplikace - díky vysoké hydrataci a relativně tenké struktuře jsou čočky velmi snadné na nasazení. Rychle se přizpůsobí tvaru oka. Nevypadávají ani se nezkroutí.
Velká flexibilita použití - s čočkami PureVision můžete pracovat jak v denním, nepřetržitém (v tomto případě není třeba používat oční roztok), tak přerušovaném režimu. Jedna dvojice čoček vydrží až 30 dní a balení je spojeno s atraktivní cenou.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision®:


Jsou to měkké kontaktní čočky z silikon-hydrogelového materálu Balafilcon A. K výrobě těchto čoček byla poprvé použita látka AerGel, Která skvěle váže vodu a tím zaručuje uživateli komfort během celé doby, kdy má čočky na očích. AerGel má za cíl jednak zajistit perfektní zvlhčení čočky, tak i zamezovat usazování bílkovinných nečistot na povrchu čočky. Oba tyto parametry jsou splněny.

PureVision jsou čočky, které zajišťují vysokou propustnost kyslíku než v jiných čočkách (Dk/t=112).

Kontaktní čočky PureVision jsou, jak jsme již zmínili měsíční kontaktní čočky, které můžete nosit jak v denním, tak i v kontinuálním systému nošení. Jestliže tedy hledáte čočky, o které se nechcete moc starat, jsou skvělou volbou. Jednou za měsíc si je nasadíte a po uplynutí 30-ti dní je vyhodíte.

 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision®?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které se nechtějí či nemohou denně starat o jejich čištění. V systému kontinuálního nošení to není třeba, ovšem po poradě s lékařem. Mimo to jsou určeny pro osoby:

  • aktivní, mezi 20–30 – ti lety,
  • hledající kontaktní čočky vysoké kvality za rozumnou cenu.

 

Péče o kontaktní čočky:

Na kontaktních čočkách PureVision je skvělé to, že se o ně nemusíme starat, pokud je nosíme kontinuálně.Pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision®:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 101 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A (AerGel)
Technologie ComfortMoist, High Definition Optics
 

Kontaktní čočky PureVision jsou také dostupné se zakřivením 8,3 jako:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky PureVision® s 6 kusy?

Kontaktní čočky PureVision® s 6 kusy lze vybrat samostatně na základě vlastních parametrů zraku, jako je síla korekce a zakřivení. Je také možné je vybrat u optometristy, který pomůže s přesným přizpůsobením čoček. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje dostatečné množství na měsíc užívání. Navíc, čočky PureVision® jsou určeny pro celodenní nošení, což je činí pohodlnými a praktickými.

Jsou kontaktní čočky PureVision® bezpečné?

Ano, kontaktní čočky PureVision® jsou bezpečné k používání, pokud jsou užívány podle doporučení a dodržovány jsou správné hygienické postupy. Vyráběné renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, tyto čočky jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu Balafilcon A, což zajišťuje komfort a bezpečnost nošení po celý měsíc.

Pro jakou vadu zraku jsou PureVision®?

Kontaktní čočky PureVision® jsou určené k korekci zrakových vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky jejich sférickému typu korekce jsou efektivním řešením pro osoby s těmito typy zrakových problémů.

Jak nasadit kontaktní čočky PureVision®?

Před nasazením kontaktních čoček PureVision® je nutné důkladně umýt a vysušit ruce. Poté umístěte čočku na čistou špičku prstu ukazováka, ověřte, že není obrácená naruby. Poté jemně roztáhněte víčka a umístěte čočku na oční bulvu, hledě vzhůru. Po umístění čočky na oko zavřete víčka a několikrát mrkněte, aby čočka dobře přilnula.

Jak sundat kontaktní čočky PureVision®?

Před sundáním kontaktních čoček PureVision® se doporučuje umýt a vysušit ruce, aby se předešlo přenosu nečistot na čočky. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a hledě vzhůru, jemně chyťte čočku palcem a ukazováčkem a poté ji jemně vyjměte. Po vyjmutí umístěte čočku do speciální nádoby s čisticím a dezinfekčním roztokem.