Roztoky a kapky Clean Active

Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Roztoky na čočky a oční kapky Clean Active

Každodenní péče o kontaktní čočky je mimořádně důležitá. Pouze správně vyčištěné a hydratované čočky zajistí plný komfort používání a zdravé oči. Proto je třeba čočky správně skladovat v speciálním pouzdru určeném k tomuto účelu. Je také nezbytný dobrý roztok na čištění čoček, jehož nákup je třeba pečlivě zvážit.

Pokud jde o roztok na čištění čoček, není důležité pouze to, aby byl přizpůsoben potřebám, ale také jeho složení. To určuje, k jakému typu čoček je daný produkt vhodný. Na trhu je nyní k dispozici mnoho výrobků s různými vlastnostmi, například čisticí, oplachovací a dezinfekční roztoky. Nejdůležitější je sáhnout po výrobcích ověřených producentů, protože pouze takové roztoky zaručí bezpečné používání. Jedním z nejoblíbenějších roztoků na čištění čoček je bezpochyby roztok Clean Active. Co je o něm třeba vědět?

Popis roztoku na čištění čoček Clean Active

Clean Active je moderní produkt určený k účinnému čištění čoček pro nejnáročnější zákazníky. Je k dispozici ve dvou verzích: Premium a Aqua Plus. Co charakterizuje tyto výrobky?

Clean Active Premium je určen pro všechny typy kontaktních čoček. Obsahuje poloxamer, který slouží k účinnému rozpouštění mastných usazenin na čočce, a sodný hyaluronát, který nejenom vykazuje hydratační vlastnosti, ale také chrání oči před různými druhy poškození. Kromě toho sodný hyaluronát podporuje hojení ran a působí protizánětlivě. Ostatní složky roztoku jsou chlorid sodný, kyselina boritá, tetra boran sodný, citronan sodný, disodný edetát 0,02%, polyhexamethylen biguanid 0,0001% a demineralizovaná voda.

Čistící roztok Clean Active Aqua Plus je nejlepší volbou pro péči o měkké kontaktní čočky. Snadno si poradí se všemi bílkovinnými usazeninami a jinými nečistotami. Také působí dezinfekčně a hydratačně. Obsahuje až 8 aktivních složek, které zajišťují, že nošení čoček bude nejen pohodlné, ale také bezpečné pro zdraví. Mezi tyto složky patří například HPMC, tj. hypromelóza, a D-sorbitol, které přispívají k účinné hydrataci oka, což vede k vysokému komfortu při používání kontaktních čoček. Výhodou roztoku Clean Active Aqua Plus je jeho rychlý účinek - k očištění čočky stačí ponořit ji do roztoku pouze na několik minut.

Pro koho je roztok Clean Active určen?

Clean Active jsou ceněné a osvědčené roztoky pro čištění kontaktních čoček. Obsahují pouze složky bezpečné pro zdraví, mohou se také pochlubit mnoha udělenými certifikáty. Roztok Clean Active uspokojí každého zákazníka, bez ohledu na typ kontaktních čoček.

Nebo Clean Active Premium Drops - kapky do očí?

Mimo prostředky pro péči o kontaktní čočky nabízíme také kapky do očí z řady Premium, známé jako Clean Active Premium Drops. Obsahují sodný hyaluronát a zajišťují stabilitu slzného filmu s udržováním zvlhčení na vysoké úrovni.

Značkové výrobky Clean Active

Čistící roztoky a kapky do očí Clean Active, které jsou k dispozici v nabídce obchodu Kodano.cz, jsou výrobky značky nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.