SofLens® 38 - 6 čoček

Hodnocení:
3 of 5
Průměrné hodnocení 3 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

398 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
3 of 5
Průměrné hodnocení 3 / 5 na základě 2 recenze.
Petra
5.0000
Dobře se nosí. Doporučují měsíční čočky SofLens 38.
Nikola
1.0000
Z 6 čoček byly 3 vadné a totálně nepoužitelné. Se zbožím vůbec nejsem spokojená, čočky jsem musela vyhodit, jinak bych si zkazila oči. Nedoporučuji!
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky.  Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

POZOR – výrobca odporúča výmenu po mesiaci nosenia.

Spoločnosť Bausch & Lomb prináša na slovenský trh kontaktné šošovky SofLens 38. Tieto veľmi kvalitné tenké šošovky sú medzi nositeľmi kontaktných šošoviek veľmi obľúbené.

 
Vyprofilovaný tvar čoček - díky němu se čočky rychle a přesně přizpůsobí oku. Sníží se také tření mezi čočkou a víčkem, což výrazně snižuje riziko podráždění.
Odolnost proti znečištění - použití velmi odolného a moderního materiálu Polymacon zajišťuje, že čočky jsou odolné proti usazování bílkovin, které vznikají během přirozené hygieny očí. To poskytuje záruku ještě jasnějšího vidění.
Vysoká úroveň hydratace - čočky s vysokou hydratací zajišťují odpovídající vlhkost po celý den. To zase znamená větší pohodlí při nošení a eliminaci efektu suchého oka.
Zabarvení usnadňující aplikaci - SofLens 38
Zabarvení usnadňující aplikaci - aplikace čoček nikdy nebyla tak snadná. Díky jemnému zabarvení víte, jakou stranu čočky umístit na oko, a neuděláte chybu, i když používáte čočky poprvé v životě.
Výhodný poměr kvality a ceny - na pohodlné a účinné korekci zraku nemusíte utrácet majlant. SofLens 38 jsou za to skvělým příkladem.
Vysoká propustnost kyslíku - čočky SofLens 38 zajišťují rohovce neustálý přístup kyslíku, což ovlivňuje nejen pohodlí nošení, ale také stav a zdraví očí.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek SofLens® 38:

 

Zaručujú vysoký komfort užívania a dokonalú ostrosť zraku. Skvele sa usadzujú na oku a zaisťujú veľkú priepustnosť kyslíka. Vyrábajú sa v 3 zakriveniach. Optimalizácia chemického zloženia umožnila vedcom z firmy Bausch & Lomb vytvoriť cenovo dostupnú šošovku s obsahom vody 38,6 %. Výnimočná jednoduchosť používania šošoviek a dlhá životnosť spôsobujú, že patria do spoločnosti najlepších šošoviek pre plánovanú výmenu. Šošovky SofLens 38 sú vyrobené z materiálu Polymacon, pomocou procesu lisovania a Reverse Process III spojením metódy rotačného odliatku a spracovania krájaním. SofLens 38 je výhodný ekonomický výber s pocitom komfortného nosenia.

U kontaktných šošoviek SofLens 38 nájdete klasické vlastnosti ako je komfortné nosenie a skvelá znášanlivosť u rady nositeľov alebo kvalitná optika. K tomu všetkému majú šošovky SofLens 38 vysoký obsah vody, a preto poskytujú svojmu majiteľovi celodennú hydratáciu. Hydratácia a ultratenký dizajn sú hlavnými dôvodmi, prečo sú šošovky SofLens 38 tak pohodlné.

Výrobca uvádza trochu širšie rozptyl nosenia od 2 týždni až po 3 mesiace. Veľké množstvo pacientov je nosia štandardne dĺžka nosenie po dobu jedného mesiaca. Váš očný lekár alebo kontaktológ môže určiť aj dlhší frekvenciu výmeny a to až na dobu 3 mesiacov. U každého pacienta je zohľadnená celý rad faktorov, preto nie pre každého je dlhšia frekvencia výmeny vhodná.

Aby bola manipulácia so šošovkami naozaj jednoduchá, majú šošovky jemne modré manipulačné zafarbenie. Toto zafarbenie nie je po nasadení šošoviek viditeľné. Pre začínajúcich užívateľov je tiež príjemné označenie rub a líc, ktorý pomáha s identifikáciou správnej strany pri nasadzovaní šošoviek. Aktuálne došlo k ukončeniu výroby šošoviek s plusovými dioptriami. K dostaniu sú teda iba v mínusových dioptriách.

 

Parametry kontaktních čoček SofLens® 38:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Soflens
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -5,00 D (každých 0,50 D)
-5,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,4; 8,7; 9,0
Průměr 14,0
Dk/t 24 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Polymacon
Technologie Reverse Process III
 

Viz také další měsíční čočky SofLens:

 

Zásielka do 24 hod. sa týka šošoviek zápornej hodnoty BC 8,7.
Šošovky s inou hodnotou posielame cca do 15 pracovných dní.

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SofLens® 38 - 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky SofLens® 38 - 6 kusů?

Kontaktní čočky SofLens® 38 v balení 6 kusů si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako je BC (zakřivení), nebo se můžete poradit s optometristou, který vám pomůže najít správné čočky podle vašich individuálních potřeb. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje pohodlnou zásobu pro uživatele. Další výhodou je rozmanitost základního zakřivení, což umožňuje přizpůsobení čoček individuálním potřebám.

Jsou čočky SofLens® 38 bezpečné?

Ano, čočky SofLens® 38 jsou bezpečné pro použití, pokud se používají podle doporučení specialisty. Vyrobené renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, zaručují vysokou kvalitu a bezpečnost. Materiál Polymacon, z kterého jsou vyrobeny, je dobře tolerován většinou uživatelů.

Pro jakou vadu zraku jsou SofLens® 38?

Čočky SofLens® 38 jsou určeny pro korekci vady zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost, díky jejich sférickému typu korekce. To znamená, že jsou vhodné pro osoby s různými problémy se zrakem.

Jak aplikovat čočky SofLens® 38?

Aplikace čoček SofLens® 38 je snadná a pohodlná. Před umístěním čočky byste měli důkladně umýt a osušit ruce. Poté jemně umístěte čočku na koneček ukazováčku, ujistěte se, že není obráceně, pak jemně roztáhněte víčka a umístěte čočku na oční bulvu. Po umístění čočky zkontrolujte ostrost vidění.

Jak vyjmout čočky SofLens® 38?

Vyjmutí čoček SofLens® 38 je také jednoduché. Před odstraněním čočky byste měli znovu umýt a osušit ruce. Poté jemně roztáhněte víčka a pomocí ukazováčku a palce jemně stiskněte čočku a vyjměte ji. Po vyjmutí čočku umístěte do vhodného kontejneru s čistícím roztokem.