Clariti® 1 Day Multifocal 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

711 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Clariti 1 Day Mutlifocal jsou progresivní jednodenní kontaktní čočky, které nabízí společnost Cooper Vision.

 
Materiál Somofilcon A - moderní a zdokonalený, charakterizuje se až 56% hydratační schopností, díky které poskytuje nejvyšší komfort při používání čoček a zdravé fungování očí.
Technologie AquaGen - zaručuje vlastnosti nejvyšší kvality pro hydrataci, díky kterým zůstávají čočky vlhké až několik hodin od okamžiku aplikace a eliminují problémy s suchým a podrážděným okem.
Vysoká propustnost kyslíku - koeficient propustnosti popisovaných čoček činí až 86 Dk/t. To zaručuje volný průtok kyslíku do očí, což zvyšuje jejich odolnost proti infekcím a poskytuje nejvyšší pohodlí při používání.
Asférická konstrukce - zdokonalená konstrukce viditelná v asférickém zadním povrchu a tenkých okrajích nejen zvyšuje komfort používání čoček, ale také snižuje optické aberace, což má za následek perfektní vidění ve všech vzdálenostech a podmínkách osvětlení.
Ochrana před UV zářením - Clariti 1 Day Multifocal
Ochrana před UV zářením - čočky byly obohaceny o moderní filtry UVB/UVB, které mají schopnost absorbovat škodlivé sluneční záření a poskytují očím dodatečnou ochranu před sluncem.
Jednorázový režim - jedna para čoček je určena pro jednodenní použití, což znamená, že je večer sundáte a vyhodíte, a ráno si vezmete úplně novou a čerstvou sadu.
 

Charakteristika kontaktních čoček Clariti 1 Day Multifocal

 

Jedná se o silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly vytvořeny s cílem zlepšit vidění jak na dálku, tak i na blízku. Jsou vyrobeny z materiálu somofilcon A, což v kombinaci s 56% mírou hydratace čočky zaručuje nejvyšší kvality čočky. V čočkách Clariti 1 Day je využita patentovaná technologie Aquagen™, schopná udržet čočku správně zvlhčenou po celý den. Koeficient Dk / t je 86.

Clariti 1 Day Multifocal také charakterizuje asférická plocha a zaoblený tvar zadní hrany, což se promítá do výjimečného pohodlí a skvělého vidění. Čočky jsou vybaveny UVA a UVB filtry, které dokonale chrání oči před škodlivým slunečním zářením. Jedná se o čočky určené pro lidi s presbyopií, kteří kladou důraz na pohodlí vyplývající z používání jednodenních čoček.


Addice LOW do +2.25

Addice HIGH od +2.50 do +3.00

 

Parametry kontaktních čoček Clariti 1 Day Multifocal:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Clariti
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
Addice: LOW: až +2,25 D
HIGH: +2,50 D až 3,00 D
Zakřivení 8,6
Průměr 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie AquaGen, Advanced Edge Technology, WetLoc™
UV filtr >95% UVB, >50% UVA
 

Viz také další progresivní čočky Clariti:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaClariti
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clariti® 1 Day Multifocal 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal 30 kusů?

Kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal jsou dostupné v balení obsahujícím 30 čoček, což zajišťuje dlouhodobé použití bez nutnosti časté výměny. Můžete si je vybrat sami, využívajíc parametry produktu, jako je síla, zakřivení, přídavná hodnota a průměr, nebo se poradit s optometristou pro individuální korekci.

Jsou kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal jsou bezpečné k používání díky vysokokvalitnímu materiálu, Somofilcon A, který zajišťuje odpovídající ventilaci pro oči a minimalizuje riziko podráždění nebo infekcí.

Pro jakou vadu zraku jsou Clariti® 1 Day Multifocal?

Kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal jsou určené pro osoby s presbyopií, což znamená problémy s viděním na blízko i na dálku. Díky technologii progresivní korekce umožňují ostré vidění na různé vzdálenosti, eliminují potřebu nošení dalších brýlí.

Jak nasadit kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal?

Nasazení kontaktních čoček Clariti® 1 Day Multifocal je snadné a pohodlné. Měli byste si důkladně umýt a osušit ruce, než čočku umístíte na koneček prstu a jemně ji držet mezi palcem a ukazováčkem. Pak rozšířete víčka a opatrně umístíte čočku na střed oční bulvy.

Jak sundat kontaktní čočky Clariti® 1 Day Multifocal?

Odstranění kontaktních čoček Clariti® 1 Day Multifocal je také jednoduché. Nejprve si umyjte a osušte ruce. Poté jemně posuňte dolní víčko prstem a palcem, abyste odhalili dolní okraj čočky, poté jemně stiskněte čočku mezi palcem a ukazováčkem a vyjměte ji.