ULTRA® 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

368 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Podmínky akce

Kup dwa opakowania soczewek ULTRA® 3 szt., a otrzymasz 2 szt. soczewek #bioview Daily GRATIS! *W przypadku braku odpowiadających mocy, Klient otrzyma ZESTAW PODRÓŻNY GRATIS!

Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Jeden z nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček Bausch & Lomb nabízí měsíční čočky ULTRA.

 
4krát více hydratace - ve srovnání s konkurenčními měsíčními čočkami jsou kontaktní čočky ULTRA čtyřikrát více hydratované, což znamená, že zvlhčují oči po dobu několika hodin a eliminují problém suchosti.
Nejvyšší komfort použití - měkkost a hladkost materiálu, z něhož jsou čočky vyrobeny, je činí okamžitě přizpůsobivými tvaru oka, což brání jejich převrácení, vypadnutí a nepříjemnému pocitu přítomnosti cizího tělesa v oku.
Vysoká propustnost pro kyslík - čočky poskytují neustálý přístup velkého množství kyslíku k očím díky tenkému propustnému materiálu. Oči jsou proto zdravější a méně náchylné k infekci.
Zbarvení usnadňující aplikaci - světle modrý povlak, viditelný pouze na neaplikovaných čočkách, výrazně usnadňuje jejich správnou aplikaci. Tuto skutečnost oceňují zejména zákazníci, kteří poprvé v životě manipulují s kontaktními čočkami.
Měsíční režim použití - ULTRA
Měsíční režim použití - jeden pár čoček ULTRA je navržen pro 30 dnů používání. Jedinou podmínkou je, že je pečlivě čistíte každý večer a umístíte je do nádoby s čisticím roztokem.
3 kusy v balení - lidé, kteří mají různou vadu zraku - jinou v obou očích - ocení skutečnost, že malý balíček čoček lze snadno kombinovat s jiným, čímž se vytvoří perfektní sada.
 

Vlastnosti čoček ULTRA®:

 

Čočky ULTRA jsou vyrobeny z materiálu Samfilcon A a vyznačují se strukturou, která pomáhá udržovat správnou vlhkost očí po celý den používání. Při implementaci objektivů ULTRA využil jejich výrobce funkce úžasné technologie MoistureSeal, která poskytla čočce 4x více PVP (polyvinylpyrrolidon - zlepšuje její hydrataci) ve srovnání s konkurenčními měsíčními čočkami na trhu.

Kombinace hydrofobního silikonu se zvýšeným obsahem PVP v čočkách ULTRA zajišťuje rekonstrukci PVP silikonovou kostrou nejen z vnějšku, ale také zevnitř. Čočky ULTRA mají také velmi vysokou propustnost pro kyslík - Dk / t je 163. To znamená, že oči jsou rozhodně méně unavené a nejsou náchylné k zarudnutí a podráždění.

ULTRA se vyznačuje měkkostí materiálu, což zajišťuje pohodlné nošení po celou dobu používání kontaktních čoček. Také použití světle modré barvy zlepšuje proces manipulace s kontaktními čočkami.

 

Pro koho čočky ULTRA®?

 

ULTRA jsou čočky určené pro lidi, kteří jsou ochotni používat měsíční formu korekce pomocí kontaktních čoček, což také zajišťuje jasné a ostré vidění. Kromě toho se doporučují lidem, kteří:

  • tráví většinu času před obrazovkou počítače,
  • zápasí se suchýma očima,
  • fyzicky a profesionálně aktivní,
  • mají oči náchylné k podráždění, zejména při použití jiných značek čoček.
 

Péče o čočky ULTRA®:

 

Čočky ULTRA jsou kontaktní čočky určené pro každodenní použití. Na konci dne, po odstranění čoček z očí, je očistěte a nechte je několik hodin v nádobě s pečujícím roztokem, než je znovu nasadíte. Pro péči o čočky ULTRA doporučujeme roztoky Clean Active nebo jiné roztoky na čočky v naší nabídce.

 

Parametry čoček ULTRA®:

 
Kategoria Měsíční čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Sférická síla -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technologie MoistureSeal®
 

Čočky jsou k dispozici také ve větším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA® 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® s 3 kusy?

Čočky ULTRA® s 3 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení nebo průměr, přičemž zohledníte své individuální zrakové potřeby. Můžete také využít pomoc optometristy, který vám pomůže vybrat správné čočky s ohledem na vaše preference a zrakové podmínky.

Balení obsahuje 3 kusy, což umožňuje delší dobu používání bez nutnosti častého nákupu. Navíc, čočky ULTRA® se vyznačují vysokou hydratací a propustností kyslíku, což přispívá k pohodlnému nošení po celý den.

Jsou čočky ULTRA® bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® jsou bezpečné k použití, protože jsou vyráběny renomovanou společností Bausch&Lomb, významným výrobcem kontaktních čoček. Navíc jejich vysoká hydratace a propustnost kyslíku podporují zdraví očí a zajišťují pohodlné nošení na dlouhou dobu.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky ULTRA®?

Čočky ULTRA® jsou určeny k korekci sférických zrakových vad, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Jak nasadit čočky ULTRA®?

Nasadit čočky ULTRA® je snadné a rychlé. Před umístěním čočky na oko by měly být ruce důkladně umyté a osušené. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku, jemně roztažte víčka a dívajíc se nahoru, umístěte čočku do středu oka. Po umístění čočky na oko byste měli mrkat, aby se čočka usadila na správné pozici.

Jak sundat čočky ULTRA®?

Sundání čoček ULTRA® je také snadné. Nejprve si umyjte a osušte ruce, poté jemně stáhněte dolní víčko prstem ukazováčku a palcem, abyste odhalili čočku. Dívajíc se nahoru, jemně chytněte čočku mezi ukazovák a palec, vyhněte se přílišnému tlaku, a vyjměte čočku.