Kontaktní čočky Interojo

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Interojo - Kontaktní čočky AquaView a FitView

Kontaktní čočky jsou velmi funkční produkty pro lidi s problémy se zrakem. Nejsou jen neviditelné, ale také pohodlné. Neomezují zorné pole a umožňují aktivní sportování, včetně vodních sportů. Není tedy divu, že stále více lidí opouští tradiční brýle ve prospěch kontaktních čoček Interojo.

Popis firmy Interojo

Interojo je korejská firma specializující se na výrobu měkkých kontaktních čoček. Byla založena v roce 2000. Dnes je značka Interojo známá a uznávaná nejen v Asii, ale po celém světě. V Polsku je také možné získat produkty této společnosti. Zejména stojí za pozornost čočky AquaView a AirView. Kontaktní čočky AquaView jsou k dispozici v několika verzích: AquaView Daily, AquaView Monthly, AquaView Toric, AquaView Moist, AquaView Moist 2 weeks a AquaView Color.

Výhody denních čoček AquaView Daily

AquaView Daily jsou jednodenní čočky určené k denní výměně. Jsou vyrobeny z materiálu Bioxifilcon A a mají 58% zvlhčení. K výrobě byl použit hyaluronan sodný, díky čemuž byl získán velmi elastický a hladký výrobek. AquaView Daily zaručují vysokou ostrost vidění a ochranu před UVA a UVB zářením. Jsou vhodné pro lidi s citlivýma očima.

Výhody měsíčních čoček AquaView Monthly

AquaView Monthly jsou měsíční čočky určené k dennímu nošení. Byly vyrobeny z materiálu Methafilcon A a mají 55% zvlhčení. Také v AquaView Monthly byl použit hyaluronan sodný, aby se získala hedvábná a velmi měkká čočka. AquaView Monthly se vyznačují tím, že jsou velmi tenké. Mají také zabudovaný UV filtr.

Výhody torických čoček AquaView Toric

Interojo kontaktní čočky jsou také AquaView Toric, což jsou měsíční kontaktní čočky pro astigmatiky. Jsou vyrobeny z materiálu Hioxifilcon A. Úroveň hydratace AquaView Toric je 55%. Díky použití technologie High Definition Vision a Prism Ballasted Design tyto čočky nejen poskytují vysokou kvalitu vidění, ale také se perfektně přizpůsobují oku a neposouvají se. Mají také mírně modré zbarvení, aby usnadnily jejich nasazování a sundávání.

Výhody kontaktních čoček AquaView Moist

Hydrogelové kontaktní čočky AquaView Moist jsou dobrým výběrem pro náročné uživatele. Tyto čočky jsou vylepšenou verzí AquaView Monthly. Pro jejich výrobu byl použit Bioxifilcon B a sodný hyaluronát. Byly také vybaveny UV filtrem. Modré zbarvení čoček usnadňuje proces jejich nasazování a sundávání. Mají hydrataci na úrovni 55%. AquaView Moist 2 weeks jsou dvoutýdenní čočky pro denní nošení.

Výhody barevných kontaktních čoček AquaView Color

AquaView Color je produkt pro milovníky kontaktních čoček měnících přirozenou barvu očí. Interojo čočky jsou vyrobeny z materiálu Methafilcon A, mají hydrataci 55% a UV filtr. AquaView Color lze používat až 30 dní, ale pouze v denním režimu, takže je třeba je sundávat v noci.

Značkové výrobky Interojo

Kontaktní čočky společnosti Interojo nabízené v obchodě Kodano.cz jsou výrobky nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.