AquaView Moist 6 čoček

Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 9 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

325 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 9 recenze.
Jana
5.0000
Čočky splnily mé očekávání
Kateřina
5.0000
vůbec nevím že je mám na sobě, doporucuji:-)
Matyáš
5.0000
Používám tyto čočky již dva týdny a jsem s nimi velmi spokojen. Jsou to opravdu velmi měkké a dobře hydratované čočky.

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou měsíční kontaktní čočky pro osoby s krátkozrakostí i dalekozrakostí.

 
Vysoký koeficient propustnosti kyslíku - umožňuje volný průtok vzduchu z okolí do rohovky, co činí oči ještě odolnější proti infekcím a dlouhodobě odpočatými.
Materiál Bioxifilcon A - při výrobě kontaktních čoček byl použit moderní hydrogelový materiál obohacený o hyaluronan sodný. Díky tomu udržují kontaktní čočky vlhkost po mnoho hodin, co zaručuje nejvyšší pohodlí při užívání.
Ochrana před UV zářením - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které oči odpovídajícím způsobem chrání před nebezpečným slunečním zářením.
Zabarvení usnadňující aplikaci - aby čočky mohly být používány i začínajícími uživateli, získaly jemné modré zabarvení na jedné straně. Díky tomu jsou ještě snazší při aplikaci, bez rizika případné chyby.
Jedna pár na měsíc - AquaView Moist

 
Jedna pár na měsíc - z jednoho páru AquaView Moist můžete těžit až 30 dní. Jedinou podmínkou je každovečerní umístění do nádoby s očním roztokem na péči.
Ekonomické balení - tříměsíční svoboda od návštěvy optického obchodu a záruka další úspory - to je to, co získáte, rozhodnete-li se pro balení s šesti měsíčními čočkami AquaView Moist.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Moist:


Jsou to měsíční hydrogelové kontaktní čočky - modernější verze kontaktních čoček AquaView Monthly. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Bioxifilcon B - obsahující hyaluronát sodný - přírodní polymer, který pomáhá při hromadění vody na povrchu rohovky oka a snižuje tření. Díky této vlastnosti jsou čočky po celou dobu v oku skvěle hydratovány a vy nepocítíte žádný diskomfort při jejich nošení.

Materiál Bioxifilcon B s přídavkem sodné soli kyseliny hyaluronové, zaručuje vysoký stupeň hydratace čočky. Čočka obsahuje 55% vody a 45% materiálu Bioxilcon B. Díky tomu materiál zabezpečuje nepřetržitou hydrataci oka.

Kontaktní čočky AquaView Moist mají také UV-filtr, který chrání Vaše oči před UVA (85%) a UVB (40%) zářením. Kontaktní čočky AquaView Moist mají modrý nádech, díky kterému je usnadněna manipulace s nimi.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Moist určeny?


Měsíční kontaktní čočky jsou určeny pro osoby preferující tento typ výměny kontaktních čoček. Mimo to se doporučují osobám:

 

  • s pocitem suchého oka,
  • pobývajícím v klimatizovaných prostorech,
  • očekávajících komfort při jejich nošení,
  • které hodně hodin tráví před monitorem počítače.
 

Parametry kontaktních čoček AquaView Moist:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -15,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +10,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Bioxifilcon B
UV Filtr 85% UVA, 40% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Moist 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Moist 6 kusů?

Kontaktní čočky AquaView Moist 6 ks je možné vybrat samostatně na základě parametrů produktu, jako je sférická korekce, která je určena pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Lze také využít služeb optometristy, který pomůže přizpůsobit čočky individuálním potřebám. Balení obsahuje 6 kusů čoček, což stačí na půl roku užívání, a tím poskytuje pohodlí a úsporu.

Jsou kontaktní čočky AquaView Moist bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Moist jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Interojo, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Navíc, jejich speciální hydratační složení AquaView Moist zajišťuje pohodlné nošení po celý den.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Moist?

Kontaktní čočky AquaView Moist jsou určeny pro korekci vady zraku spojené s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí, díky jejich sférické korekci. Představují efektivní řešení pro osoby, které se potýkají s těmito problémy zraku.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Moist?

Pro správné nasazení kontaktních čoček AquaView Moist je nutné si nejprve důkladně umýt a osušit ruce. Poté vyjměte čočku z balení a umístěte ji na koneček prstu. Jemně stáhněte dolní víčko, dívejte se přímo vpřed a umístěte čočku do středu oka. Po umístění čočky jemně mrkněte, aby se dostala do správné pozice.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Moist?

Pro bezpečné sundání kontaktních čoček AquaView Moist je třeba si znovu umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru. Pomocí prstů ukazováku a palce jemně chyťte čočku a vyjměte ji. Po sundání čočky ji umístěte do příslušného kontejneru s roztokem pro uložení.