AquaView Daily 30 čoček

Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 13 recenze.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

384 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.9 of 5
Průměrné hodnocení 4.9 / 5 na základě 13 recenze.
Tereza
5.0000
Kupuji pravidelně, dobrý poměr cena a užitná hodnota.
Lenka
5.0000
Čočky poskytují velmi jasné vidění, a navíc jsou tak pohodlné, že zapomínáte na to, že je máte v očích.
Matyáš
5.0000
Mohu tyto čočky doporučit, byl jsem mile překvapen nejen cenou. Příjemné v očích, dobrá manipulace a žádné podráždění.
Celodenní hydratace - kontaktní čočky mají až 58% hydratační schopnost, což zaručuje vynikající hydrataci až na několik hodin po aplikaci.
Nejvyšší kvalita kyslíkové propustnosti - vylepšený koeficient kyslíkové propustnosti zajišťuje, že oči mají snadný přístup k velkému množství kyslíku, což brání infekcím a předčasné únavě očí.
Dokonalá kvalita vidění - unikátní asférická konstrukce čoček zlepšila kvalitu vidění. Nyní je obraz vnímám mnohem ostřeji a bez zbytečných stínů a odlesků.
Hedvábně měkký materiál - při výrobě AquaView Daily byl použit moderní materiál obohacený o sodný hyaluronát, což způsobilo, že čočky se staly hedvábně měkkými a ještě pohodlnějšími při aplikaci a nošení.
Ochrana proti UV záření - AquaView Daily
Ochrana proti UV záření - každá z čoček je navíc vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují téměř 98% škodlivého slunečního záření a poskytují očím vysokou kvalitu ochrany.
Denní výměna - kontaktní čočky AquaView Daily jsou skvělou volbou pro lidi vedoucí dynamický životní styl a ocení zvýšenou hygienu. Ty jsou totiž určeny k jednodennímu použití, takže je večer vyhodíte a ráno sáhnete po nové a čerstvé dvojici.
 

Charakteristika kontaktních čoček AquaView Daily:

 

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou jednodenní čočky vyrobené z materiálu Bioxifilcon A. Jejich používání zaručuje zachování svěžesti a odpovídající hydratace oka během celého dne. Vybavení AquaView Daily hyaluronátem sodným, v kombinaci s materiálem, ze kterého jsou čočky vyrobeny způsobuje, že je rohovka správně hydratována po celý den, a nasazování, vyjímání a nošení kontaktních čoček je komfortní jako nikdy předtím. Stupeň hydratace čočky AquaView Daily je velmi vysoký – dosahuje 58%vody. Díky tomu má oko zabezpečenou odpovídající hydrataci, dokonce i na konci dne.

Čočky mají UV filtr chránící před UVA a UVB zářením. Kontaktní čočky AquaView Daily mají průměr 14,2 mm a zakřivení 8,6 mm. Díky své asférické konstrukci je přesnost vidění daleko lepší než v případě klasických sférických čoček. Stejně jako jiné jednodenní kontaktní čočky, nevyžadují ani Aqua View Daily žádnou péči. Na konci dne je vyhazujeme, a následující den si nasazujeme nové.

 

Parametry kontaktních čoček AquaView Daily:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Zavodnění 58%
Materiál Bioxifilcon A
UV Filtr >90% UVA/UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Daily 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Daily 30 kusů?

AquaView Daily jsou jednodenní kontaktní čočky, které zajišťují pohodlí a hygienu při nošení. Dostupné v balení obsahujícím 30 kusů, jsou ideální pro aktivní lidi, kteří oceňují snadnost použití. Můžete si je vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou síla, poloměr zakřivení a průměr, nebo s pomocí optometristy.

Jsou kontaktní čočky AquaView Daily bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Daily jsou bezpečné, protože jsou určeny k jednorázovému použití, což eliminuje riziko infekcí a alergií způsobených opětovným používáním.

Pro jakou vadu zraku jsou AquaView Daily?

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou určeny k korekci sférických vad, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Daily?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Daily je snadné. Měli byste si umýt a osušit ruce, poté opatrně umístit čočku na špičku ukazováčku a jemně ji položit na oko.

Jak vyjmout kontaktní čočky AquaView Daily?

Odstranění kontaktních čoček AquaView Daily je také jednoduché. Stačí jemně stáhnout dolní víčko a posunout čočku na bílou část oka, pak ji opatrně uchopit a vyjmout.