AquaView Color 2 čočky - nedioptrické

Počet kusů v balení:

2 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

2 kusů

Naše cena:

429 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
 
Přirozená změna barvy očí - díky použití moderních technik barvení zaručují čočky AquaView Color subtilní a přirozenou změnu barvy duhovek.
Mnoho barevných možností k výběru - čočky AquaView Color vyhovují potřebám každého zákazníka, jelikož jsou k dispozici ve sedmi různých barvách - od tyrkysové po hnědou.
Ostřejší vidění - čočky mají jedinečnou asférickou konstrukci, která zaručuje perfektní kvalitu vidění - bez stínů, odlesků a halového efektu.
Nejvyšší pohodlí při nošení - AquaView Color
Nejvyšší pohodlí při nošení - vysoká hydratace spolu s vysokou propustností kyslíku zajišťují, že nošení čoček je extrémně pohodlné - s neustále hydratovanými a odpočatými očima.
Ochrana před UV zářením - aby bylo používání barevných čoček ještě bezpečnější, byla každá čočka vybavena moderními filtry UVA/UVB, které pohlcují až 98 % škodlivého slunečního záření.
 

Charakteristika čoček AquaView Color:

 

AquaView Color jsou barevné měsíční kontaktní čočky, které se vyznačují vysokým komfortem nošení. Pro vytvoření čočky AquaView Color byl použitý materiál zvaný Methafilcon, který v kombinaci s vysokým stupněm hydratace čoček (55%) je činí dokonale zvlhčeny po celou dobu jejich použitelnosti. Dk / t je 19.

Kromě toho, AquaView Color mají asférickou strukturu, díky které je ostrost zraku mnohem lepší v porovnání s běžnými sférickými čočkami.

 

Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání oči před škodlivým slunečním zářením.

 

AquaView color jsou k dispozici v následujících barvách:

  • Amethyst - ametyst kontaktní čočky,
  • Brown - hnědé kontaktní čočky,
  • Gray - šedé kontaktní čočky,
  • Green - zelené kontaktní čočky,
  • True Sapphire - safírové kontaktní čočky,
  • Honey - medové kontaktní čočky,
  • Turquoise - tyrkysové kontaktní čočky.

 

Pro koho jsou čočky AquaView Color určeny?

 

Jedná se o kontaktní čočky určené pro lidi, kteří chtějí změnit barvu očí a zároveň zlepšit zrakovou ostrost. Rovněž se doporučují pro lidi s problémem tzv.suchého oka. Čočky v důsledku vysokého stupně hydratace zvyšují komfort nošení. AquaView Color čočky jsou k dispozici v mínusových diopriích.

 

Péče o čočky:

AquaViewColor jsou měsíční kontaktní čočky, které se na noc uchovávají v pouzdře. Díky tomu je nutné k čočkám objednat i čistící roztok. Z naší nabídky doporučujeme roztoky Clean.

barevné čočky AquaView Color

Parametry kontaktních čoček AquaView Color:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Barevné kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky AquaView
Výrobce INTEROJO
Síla dioptrií 0,00 D
Barva Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 19 x 10-9
Zavodnění 55%
Materiál Methafilcon A
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceINTEROJO
ZnačkaAquaView
Množství kusů v balení2 kusů
BarvaAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:AquaView Color 2 čočky - nedioptrické
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky AquaView Color 2 kusy - nedioptrické?

K dispozici v balení obsahujícím 2 kusy, kontaktní čočky AquaView Color - bez dioptrií si můžete vybrat sami na základě uvedených parametrů nebo s pomocí optometristy, přičemž je důležité zvážit jejich zakřivení a průměr. V případě jakýchkoli pochybností je vždy vhodné konzultovat odborníka.

Jsou kontaktní čočky AquaView Color bezpečné?

Ano, kontaktní čočky AquaView Color jsou bezpečné pro používání, pokud jsou dodržována doporučení týkající se hygieny a správného použití. Pravidelná údržba a dodržování pokynů výrobce minimalizují riziko infekcí nebo podráždění.

Pro jakou vadu zraku jsou určeny AquaView Color - bez dioptrií?

Kontaktní čočky AquaView Color - bez dioptrií jsou určeny pro osoby bez refrakčních vad, tj. nemají krátkozrakost nebo dalekozrakost. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí pouze změnit barvu svých očí a zachovat přirozený vzhled.

Jak nasadit kontaktní čočky AquaView Color?

Nasazení kontaktních čoček AquaView Color je snadné. Nejprve byste měli důkladně umýt a osušit ruce, poté zkontrolovat, zda je čočka ve správné poloze. Po umístění čočky na špičku ukazováčku, jemně odtažením horního víčka umístěte čočku na oko.

Jak sundat kontaktní čočky AquaView Color?

Pro sundání kontaktních čoček AquaView Color se doporučuje použití speciálních roztoků pro čočky a vhodných nástrojů, jako jsou například savičky. Po umytí a osušení rukou, jemně stáhněte dolní víčko a opatrně odstraňte čočku z oka, aby nedošlo k jejímu poškození.