Proclear Multifocal 3 čočky typ D

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

492 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Jan
5.0000
Zkušenosri s těmito mesicni čočkami proclear multifocal jsou vyborné. Dobre sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí.

Proclear Multifocal jsou měsíční multifokální kontaktní čočky, které vyrábí společnost CooperVision. Jsou vhodnou kompenzační pomůckou při řešení presbyopie (vetchozrakosti), která se začíná projevovat přibližně od čtyřicátého roku věku člověka. Jedná se o oslabování schopnosti akomodace zraku a postižený pacient potřebuje „prodloužit“ ruku, aby lépe viděl. Dominanci očí vám pomůže určit váš optik nebo oční lékař. Dominantní oko je poté označeno značkou „D“.

 
Vysoký stupeň hydratace - tento parametr o hodnotě až 62% zajišťuje celodenní zvlhčení čočky a její velkou pružnost. Díky tomu jsou oči odpočaté a svěží i po několika hodinách nošení čoček.
Vylepšená propustnost kyslíku - aby byly oči zdravé a v dobré kondici, potřebují neustálý přístup k velkému množství kyslíku. Čočky Proclear Multifocal to zajišťují díky použití moderního materiálu s dobrou propustností.
Dokonalé vidění na všechny vzdálenosti - čočky jsou určeny především lidem starším 45 let, kteří trpí problémy s presbyopií. Zaručují ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti - zblízka, z dálky a i na střední vzdálenost.
Odolné vůči usazování nečistot - i po mnoha hodinách od aplikace zůstávají čočky čisté a svěží. To díky jejich vysoké odolnosti proti usazování bílkovinných nečistot, které vznikají v důsledku přirozeného procesu tvorby slz.
Měsíční výměna - Proclear Multifocal typ D
Měsíční výměna - jedna para čoček na 30 dní? To je možné a vyžaduje pouze večerní čištění čoček pomocí specializovaného roztoku.
3 kusy v balení - to je ideální množství, pokud chcete vyzkoušet pouze daný typ čoček nebo je kombinovat s čočkami jiné síly nebo pro neovládající oko, aby vaše oči získaly ideální korekci na celé tři měsíce.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Multifocal:

 

Kontaktní čočky Proclear Multifocal jsou víceohniskové multifokální kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie.Jsou to měsíční kontaktní čočky pro denní nošení. Umožňují perfektní vidění na všechny vzdálenosti. Do dálky, na střední vzdálenost i do blízka. Jsou jemně zabarvené, což umožňuje snadnější manipulaci s nimi. Váš optik vám určil jedno oko jako "dominantní" - to je obvykle označeno "D", zatímco non-dominantní oko je označeno "N".

Kontaktní čočky Proclear Multifocal mají unikátní víceohniskový design, který umožňuje ostré vidění do všech vzdáleností a za různých světelných podmínek. Vyrobeny jsou z vylepšeného hydrogelového materiálu Omafilcon B, což je zdokonalená verze Omafilcon A. Omafilcon B obsahuje větší množství vody – 62 % a lépe propouští kyslík. Oba tyto faktory pozitivně ovlivňují hydrataci čočky a zabraňují jejímu vysychání.

Společnost CooperVision používá při výrobě čoček Proclear Multifocal víceohniskovou technologii Balanced Progressive™. Principem technologie jsou dva různé optické designy. Tím je docíleno ostrého a jasného vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Optika je tak dokonale vyrovnaná a nedochází k rozmazání viděného předmětu při přechodu z blízka do dálky a naopak.

Kontaktní čočky Proclear Multifocal také využívají zvlhčující technologii PC. Ta pracuje s hydrofilní látkou fosforylcholin, která na povrch čoček váže vodu a je obsažena přímo v materiálu kontaktních čoček. Na povrchu čoček se vytváří ochranný film ochraňující čočku před dehydratací a zabraňující hromadění nečistot a depozit na povrchu čoček.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominance D – pro dominantní oko
Zakřivení 8,7
Průměr 14,4
Dk/t 21.3 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie Balanced Progressive, PC Technology™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Multifocal 3 čočky typ D
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Multifocal 3 kusy typu D?

Čočky Proclear Multifocal 3 kusy pro dominantní oko (typ D) si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení, adice, průměr nebo dominantní oko. Alternativně doporučujeme konzultaci s optometristou, který vám pomůže vybrat správné čočky přizpůsobené vašim zrakovým potřebám. Balení obsahuje 3 kusy čoček, což zajišťuje pohodlnou dostupnost na tři měsíce používání.

Jsou čočky Proclear Multifocal bezpečné?

Ano, čočky Proclear Multifocal jsou bezpečné k použití. Vyráběné renomovaným výrobcem Cooper Vision a vyrobené z vysoce kvalitního materiálu Omafilcon B, nejenže zajišťují ostré vidění, ale také pohodlí a bezpečnost pro vaše oči.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Multifocal?

Čočky Proclear Multifocal jsou určeny pro osoby s presbyopií, tj. s potížemi vidět na blízko spojenými s věkem. Díky jejich progresivní konstrukci efektivně korigují vidění na blízko, střední i dálkové vzdálenosti, což je činí ideálním řešením pro lidi s tímto typem zrakové vady.

Jak nasazovat čočky Proclear Multifocal?

Před nasazením čoček Proclear Multifocal je třeba důkladně umýt a osušit ruce. Poté položte čočku na koneček ukazováčku. S ohledem na označení čočky (D pro dominantní oko) jemně otevřete víčko prsty volné ruky a poté umístěte čočku na oční bulvu. Pomalu uvolněte víčko a zkontrolujte, zda čočka sedí na správném místě.

Jak sundavat čočky Proclear Multifocal?

Před sundáním čoček Proclear Multifocal je opět potřeba důkladně umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko prsty jedné ruky dolů. Pomocí prstů druhé ruky jemně chytněte čočku mezi palec a ukazováček a jemně ji vyjměte. Čočky lze také sundat pomocí speciálních sacích nástrojů.