Kontaktní čočky Eyeye

Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Čočky/Roztoky/ Okurkové polštářky Eyeye

Společnost Barnaux Healthcare je odborníkem v oblasti výroby čoček a příslušenství pro kontaktní čočky Eyeye. V sortimentu jejích výrobků najdeme čočky s různou dobou použitelnosti, čistící roztoky i okurkové polštářky Eyeye.

Popis výrobků

Značka Barnaux Healthcare je především výrobcem čoček Eyeye, čistících roztoků a okurkových polštářků této značky. Díky čočkám Eyeye je možné účinně korigovat zraková postižení a čočky přitom zajišťují ideální kvalitu vidění. Čistící roztoky Eyeye umožňují náležitě uschovávat a pravidelně pečovat o čočky Eyeye. Kontaktní čočky Eyeye se vyskytují pod třemi různými výrobními názvy - IMAXX, BIOXY a BASIC. Čočky IMAXX byly vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který zajišťuje vysoký komfort při jejich nošení. Kontaktní čočky mají sférický tvar, díky kterému nedochází k deformaci obrazu a zaoblené hrany snižují riziko výskytu jakéhokoliv podráždění oka. Jsou dobře hydratovány a zajišťují oku vysokou propustnost kyslíku. Tyto čočky jsou určeny pro nošení během dne v průběhu celého měsíce. Jsou opatřeny UV filtrem, který chrání oko před škodlivým účinkem slunečního záření. Linie IMAXX obsahuje také roztoky Eyeye, které jsou určeny k ošetřování silikon-hydrogelových čoček. Roztoky obsahují kompletní sestavu antioxidantů a vitamínů, které zajišťují ostrost vidění a zdraví očí.

Jeho součástí je:

 • karnosin - podporuje přírodní obranné mechanismy rohovky, účinkuje proti škodlivému vlivu volných radikálů,
 • provitamín B5 - chrání a podporuje vlastnosti seberegenerace poškozených buněk rohovky,
 • hyaluronát sodný - přírodní látka zvlhčující oko, chrání blánu slzného filmu a omezuje odpařování, které může způsobit vysušení čoček a oka.

Linie čoček Eyey BIOXY obsahuje měsíční a jednodenní čočky vyrobené z hypoalergické látky a biokomponentů, zajišťující přirozený komfort nošení během celého dne. Látka využitá při výrobě čoček Eyeye z řady BIOXY je neionogenní, díky čemuž se na povrchu čočky shromažďuje méně usazenin a špíny. Čočky Eyeye BIOXY mají sférický tvar a zaoblené hrany. Mají vysokou propustnost kyslíku a nezpůsobují žádné podráždění oka ani deformaci obrazu. Jejich obsah vody je 57%. Roztoky Eyeye BIOXY jsou zaměřeny na čištění současných měkkých čoček. Je v nich užitá technologie „No Rub”, to znamená, že mechanické čištění čoček není nutné. Složení roztoků Eyeye BIOXY obsahuje provitamín B5, který vyživuje a ošetřuje oko a použitý systém Hydraflex dlouho dávkuje tento vitamín do oka. Linie čoček Eyeye Basic obsahuje měsíční a jednodenní čočky, které mají filtr UV chránící oko před sluncem. Obsah vody v těchto čočkách je 58%. Roztok Eyeye Basic byl vyroben na základě tradiční vyzkoušené sestavy aktivních složek. Účinně čistí a odstraňuje bílkové usazeniny z povrchu čoček a je šetrný při používání pro všechny typy měkkých čoček. Dalším výrobkem Eyeye jsou okurkové polštářky na oči. Okurkové polštářky Eyeye zajišťují ošetření a relax pro oči. Jejich součástí jsou vitamín B5 a E i antioxidanty, extrakt z okurky, ženšenu, čaje a heřmánku.

Pro koho jsou určeny?

Výrobky Eyeye jak čočky, tak i roztoky a okurkové polštářky této značky jsou určeny pro osoby, které důkladně pečují o své oči a současně chtějí účinně korigovat své zrakové postižení s použitím kontaktních čoček. Čočky Eyeye jsou určeny pro osoby, které mají různé zrakové vady, jak pro astigmatiky, tak i pro krátkozraké a dalekozraké osoby.

Výrobky Eyeye

Výrobky pro zdraví očí vyráběné společností Barnaux Healthcare pod názvem Eyeye jsou roztříděny do několika výrobních linií:

 • Linie BASIC:
  • Eyeye Basic - roztok pro ošetřování čoček.
 • Linie BIOXY:
  • Bioxy Wit B5 - ochraňuje kontaktní čočky i oči jejich nositele. Jeho použití je vhodné pro ošetřování a péči o všechny typy měkkých kontaktních čoček. Dokonale oplachuje, dezinfikuje a uchovává kontaktní čočky.
  • Eyeye Bioxy - měsíční čočky, mají asferický tvar, minimalizující zkreslení a poskytující velmi ostrý obraz.
  • Eyeye Bioxy Daily - jednodenní čočky.
  • Eyeye Hydraclair - kapky pro unavené oči, obsahují provitamín B5, díky němu je minimalizován pocit suchých a podrážděných očí.
 • Eyeye okurkové polštářky - obklady pro unavené oči
 • Eyeye Monosept - neobsahuje žádné konzervační látky, díky tomu je vhodný také pro citlivé pacienty nebo uživatele trpící alergií právě na konzervační látky.