Eyeye Hydraclair™ s provitamínem B5 20 x 0.35 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

199 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Oční kapky Eyeye Hydraclair od společnosti Barnaux pomáhají zvlhčovat a vyživovat oči, a to i v případě, pokud jejich uživatel nosí kontaktní čočky.

 
Okamžitá hydratace očí - základním úkolem kapek Eyeye Hydraclair je okamžitá hydratace očí a tím pádem eliminace nepříjemného pocitu suchosti.
Inovativní systém Hydraflex - díky použití inovativního systému dodávají kapky dlouhodobě vitamín B5, posilují rohovku a pečují o její schopnost samoregenerace.
Dodatečná ochrana - pravidelné používání kapek do očí Eyeye Hydraclair má stabilizační účinek na slzný film, čímž se zvýší přirozené ochranné mechanismy oka.
Odstranění únavy a zarudnutí - okamžitá hydratace a bohatství vitaminů v kapkách způsobuje, že již okamžitě po jejich aplikaci zmizí pocit únavy očí a neestetické zarudnutí způsobené například dlouhodobou prací u počítače.
Kompatibilita se všemi čočkami - Eyeye Hydraclair B5
Kompatibilita se všemi čočkami - kapky do očí můžete používat také při nošení kontaktních čoček, protože díky zdokonalené formuli nereagují s čočkami.
Balení ideální na cesty - v jednom balení popsaných kapek do očí naleznete až 20 malých ampulí o objemu 0,35 ml. To je ideální řešení pro jednorázové použití - například během cestování.
 

Charakteristika očních kapek Eyeye Hydraclair s provitamínem B5:

 

Oční kapky Eyeye Hydraclair obsahují provitamín B5, který odbourává pocit suchých očí a napomáhá se seberegenerací rohovky očí. Dále pak obsahuje látku HydraFlex, který je mukoadhezivní a ochraňuje slzný film a celé oko. Mukoadhezivní vlastnosti způsobují to, že léčivé látky lépe přilnou na sliznici a udržují vysokou koncentraci léčiva v místě aplikace.

Po použití očních kapek Eyeye Hydraclair jsou vaše oči ochráněny proti vysychání a vy máte pocit dlouhotrvající úlevy bez únavy a podráždění. Prakticky okamžitě po aplikaci několika kapek dochází k uklidnění očí a vymizení nepříjemného pocitu.

Oční kapky Eyeye Hydraclair se vyznačují tím, že neobsahují látky živočišného původu. Uživateli kapek jsou pak velmi dobře snášeny. Velkou výhodou je, že při jejich aplikaci nemusíte vyjímat z očí kontaktní čočky.

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Hydraclair™ s provitamínem B5 20 x 0.35 ml
Vaše hodnocení