Eyeye Hydraclair™ s provitamínem B5 15 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Pavel
5.0000
Dobrý den,nosím čočky asi měsíc a půl a před týdnem jsem začala mít nepříjemný pocit svědění a pálení. Koupila jsem si proto tyto kapky a musím uznat-okamžitý úspěch.Bravo a děkuji...Adéla
Markéta
5.0000
EYEYE Hydraclair jsou perfektní kapky do očí, s Visine se nedají srovnat. Jsou hustší a je poznat okamžitá úleva. Když příjdu ze zakouřeného prostředí a před spaním si kapnu do očí, tak druhý den nemám pocit unavených a bolavých očí. To se mi u jiných kapek nestalo. Takže vřele doporučuji!!!!

Oční kapky Eyeye Hydraclair od výrobce Barnaux pomáhají zvlhčit a vyživit oči. Vhodné jsou pro každého uživatele očních kapek, a to i v případě, že je nositelem kontaktních čoček. V očních kapkách Eyeye Hydraclair nejsou obsaženy látky živočišného původu, to je také důvod proč jsou dobře snášeny i lidmi s citlivýma očima.

 
Okamžitá hydratace očí - základním úkolem kapek Eyeye Hydraclair je okamžitá hydratace očí a tím pádem eliminace nepříjemného pocitu suchosti.
Inovativní systém Hydraflex - díky použití inovativního systému dodávají kapky dlouhodobě vitamín B5, posilují rohovku a pečují o její schopnost samoregenerace.
Dodatečná ochrana - pravidelné používání kapek do očí Eyeye Hydraclair má stabilizační účinek na slzný film, čímž se zvýší přirozené ochranné mechanismy oka.
Odstranění únavy a zarudnutí - okamžitá hydratace a bohatství vitaminů v kapkách způsobuje, že již okamžitě po jejich aplikaci zmizí pocit únavy očí a neestetické zarudnutí způsobené například dlouhodobou prací u počítače.
Kompatibilita se všemi čočkami - Eyeye Hydraclair B5
Kompatibilita se všemi čočkami - kapky do očí můžete používat také při nošení kontaktních čoček, protože díky zdokonalené formuli nereagují s čočkami.
Pohodlná kapátka - používání kapek do očí je ještě pohodlnější díky zdokonalenému kapátku, která dávkuje množství přípravku přizpůsobené zásobní schopnosti spojivkového vaku.
 

Charakteristika očních kapek Eyeye Hydraclair s provitamínem B5:

 

Eyeye Hydraclair s provitamínem B5 se vyznačuje ochrannými a výživnými vlastnostmi. Provitamin B5 posiluje a pečuje o samoregenerační schopnost rohovky a pozitivně ovlivňuje její kondici.

  • vhodný pro všechny typy kontaktních čoček,
  • založený na Eye Responsive Care System™: oko samo rozhoduje o spotřebě provitamínu B5. Nikdy není příliš nebo málo!
  • díky provitamínu B5 chrání oko před pocitem sucha, podrážděním a únavou
  • provitamín B5 je přírodní látka obsažená v lidském těle.
  • vlastnosti EYEYE Hydraclair působí stabilizačně na slzný film, čímž jsou oči ještě lépe chráněno.

Kapky do očí Eyeye Hydraclair obsahují provitamín B5, díky němu je minimalizován pocit suchých a podrážděných očí. Po použití kapek Eyeye Hydraclair je také podpořena seberegenerace oční rohovky. K dalším prospěšným látkám obsažených v těchto očních kapkách je HydraFlex. Tato mukoadhezivní látka napomáhá s ochranou přirozeného prostřední lidského oka a jeho slzného filmu. Pomocí mukoadhezivním vlastnostem HydraFlexu dochází k ulpívání léčivých složek na sliznici oka a tím je udržována jejich vysoká koncentrace v místě aplikace kapek.

Ihned po aplikaci očních kapek Eyeye Hydraclair budou vaše oči osvěžené, nebude docházet k jejich dehydrataci a vy budete cítit dlouhotrvající úlevu. Pro okamžitý účinek postačí kápnout do oka několik kapek. Prakticky ihned dochází ke zklidnění očí a zároveň vymizí nepříjemné pocity.

Jsou-li vaše oči unavené nebo podrážděné, aplikujte pár kapek do každého oka. Po kápnutí kapek párkrát mrkněte. Pokud jste nositelem kontaktních čoček, nemusíte své čočky z očí vyndávat. Kapky jednoduše aplikujete přímo do očí s kontaktními čočkami. Stejný proces můžete udělat také před samotným nasazením kontaktních čoček. Kdy kapky aplikujete do očí, několikrát mrknete a poté vložíte čočky. Oční kapky Eyeye Hydraclair po jejich otevření používejte maximálně po dobu dvou měsíců. Užívat je můžete bez omezení dle vlastní potřeby.

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml993 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye Hydraclair™ s provitamínem B5 15 ml
Vaše hodnocení