Brýle na počítač

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 5197

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 5197

Stránka
na stránce

Dioptrické brýle pro práci u počítače

Stále více času trávíme u počítačů, telefonů a televizních obrazovek. Mezi následky dlouhého zírání do modrého světla patří nejen potíže s usínáním či bolesti hlavy, ale také poruchy vidění. Naštěstí existuje účinný způsob, jak chránit oči – stačí použít brýle s povrchovou úpravou BlueBlocker.

Jak fungují počítačové brýle s povrchovou úpravou BlueBlocker?

Malé dávky modrého světla vyzařovaného obrazovkami zařízení jsou neškodné, ale dlouhodobé vystavení jim téměř vždy způsobuje vážné nepohodlí. Lidé, kteří tráví hodně času před monitorem, si stěžují na suchost pod víčky, nadměrné slzení nebo chronické bolesti hlavy. V reakci na jejich potřeby vznikly počítačové brýle s filtrem modrého světla. Toto příslušenství je vybaveno speciální povrchovou úpravou, která zlepšuje vizuální kontrast, zabraňuje odrazům, zvyšuje průhlednost obrazu a především neutralizuje modré světlo vyzařované obrazovkami elektronických zařízení. Brýle s povrchovou úpravou BlueBlocker jsou vhodné pro práci před počítačem a lze je použít jako módní a stylový doplněk.

Výhody brýlí s povlakem Blue Blocker

Brýle s povrchovou úpravou BlueBlocker jsou univerzálním doplňkem, který nás může provázet po celý den – nejen při používání počítače, chytrého telefonu nebo sledování televize. Speciální brýle se doporučují zejména osobám vystaveným dlouhodobému vystavení modrému světlu. Toto řešení by měli využívat mimo jiné studenti, učitelé, IT specialisté, grafici, programátoři, hráči, marketéři a dokonce i profesionální řidiči. Počítačové brýle se vyznačují rozmanitostí – obroučky mohou mít jakýkoli tvar, barvu i zdobení. Nezbytnou podmínkou je použití inovativního nátěru BlueBlocker. To je nejlepší řešení pro lidi, kteří plánují pečovat o svůj zrak a zároveň se nechtějí vzdát módního a stylového vzhledu.

Korekční brýle a čiré brýle pro práci před počítačem

Brýle pro práci u počítače jsou pro lidi s diagnostikovaným zrakovým postižením nutností. Ukazuje se, že je stále častěji využívají také ženy a muži, kteří korekční čočky nenosí denně. Oči se vyplatí chránit, i když máte dokonalý zrak. Počítačové brýle Clearance účinně neutralizují škodlivé modré světlo a zabrání tomu, aby se vaše oči unavily i po dlouhém zírání na obrazovku. Lidé, kteří tráví hodně času u počítače, znají nepříjemný pocit písku pod víčky. Někdy si s námi unavený zrak může zahrát – můžeme mít dojem, že vidíme skrz mlhu, vidíme dvojité vidění a zažíváme změny lomu zraku. To je jasný signál, že naše oči potřebují okamžitou podporu. V tomto případě vám nejlépe pomohou brýle s filtrem modrého světla.

Módní brýle do práce pro ni i pro něj

Brýle chránící před ultrafialovým zářením by měly plnit své základní úkoly a zároveň tvořit vkusnou ozdobu obličeje. Je důležité, aby ladily s konkrétním typem krásy a odkazovaly na jedinečný styl své majitelky. Dámské počítačové brýle zdůrazňují ženskou eleganci a eleganci a lze je považovat za prvek šperku. Dámy ochotně volí vkusné, zlatobílé kočičí oko nebo stejně agresivní stříbrno-tyrkysovou variantu. Pánské počítačové brýle jsou nejlepší kombinací pohodlí a funkčnosti. Muži preferují jednoduché a odolné doplňky. Speciálně pro ně byly vytvořeny obdélníkové modely s černou přední částí a modrými stranicemi. Takové brýle se stanou nejlepším přítelem každého muže – budou ho doprovázet jak při práci, tak při odpočinku.

Výhody brýlí s filtrem BlueBlocker

Počítačové brýle jsou pohodlným a mimořádně užitečným doplňkem, který nás ochrání před nepohodou a nepříjemnými následky nadměrného vystavování škodlivému modrému světlu. Brýle s povrchovou úpravou BlueBlocker nás nutí častěji mrkat, což zlepšuje hydrataci očí a je zvláště důležité při dlouhých hodinách strávených před obrazovkou. Tento nenápadný doplněk zaručuje lepší kvalitu vidění - dioptrické brýle neutralizují vady zraku a čiré čočky zvyšují kontrast a zaručují maximální ostrost. Díky počítačovým brýlím se nemusíme bát, že budeme mít oči unavené a zarudlé. Sklo s bariérou BlueBlocker je skutečnou nutností pro každého, kdo každý den používá chytrý telefon, počítač nebo televizi.

Podívejte se na další typy brýlí podle jejich účelu: