Brýle Santino

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 61

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 61

Stránka
na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Santino

Značka Santino patří mezi ty, které vynikají mezi ostatními. Zeptáte se proč? My odpovíme - podívejte se na ukázkové fotografie brýlí výše a vlastnosti, které jsou vedle nich. Všimněte si, že rámečky mají různé, ne vždy standardní barvy, mnoho zajímavých tvarů a velmi nízké ceny v porovnání s brýlemi jiných značek. Právě z tohoto důvodu jsou brýle Santino skvělé nejen jako prostředek pro korekci zraku, ale také jako módní doplněk. Díky tak atraktivní ceně si můžete koupit několik obrub a nosit je střídavě a přizpůsobovat svému oblečení téměř jako šperk. Jedny pro víceméně neformální stylizaci a druhé pro elegantní styl.

Brýle Santino - trvanlivé a lehké za nízkou cenu

Nemusíte se však bát - nízká cena zde neznamená nízkou kvalitu. Brýle Santino jsou vyrobeny z lehkého a odolného plastu. Díky tomu jsou velmi pohodlné pro každodenní použití. Téměř necítíte, že je máte na nose ani neucítíte žádný tlak za ušima. Tento materiál dává tvůrcům velkou volnost při výrobě. Umožňuje totiž brýlím dostat mnoho různých barev, od těch klasických až po nejbláznivější.

Proto v katalogu tohoto výrobce najdete brýle, o kterých sníte. Jasné intenzivní červené? Nadčasová černá? Zapamatováníhodná modrá, skvěle ladící s modrýma očima a světlou pletí? Tyto barvy nejsou viditelné pouze v přední části rámu, ale také na uchycení uší - to je pro ty, kteří mají rádi šílenství, ale i pro ty,co jsou střídmí.

Brýle Santino také ve sluneční verzi

Pokud píšeme o tom, že nabídka značky Santino je velmi různorodá, bylo by divné, kdyby v ní chyběly sluneční brýle. A tak jsou zde - stylové, ideální jak na letní, tak i jarní a podzimní dny. A opět - jak barevně decentní, tak i výstřední. Dámské i pánské. V kulatém i obdélníkovém tvaru. S tenčími a tlustšími rámy. Ale vždy za atraktivní, konkurenceschopnou cenu.