Sluneční brýle Vogue pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Vogue sluneční brýle pro muže

Upravený muž si dokonale uvědomuje, jakou důležitou roli v jeho vzhledu hrají pečlivě vybrané doplňky. Sluneční brýle jsou skutečnou výkladní skříní sebevědomých lidí. Dobře zvolené čočky chrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením a tvoří jedinečný doplněk vašeho stylu. Značka Vogue ví, že sluneční brýle by měly plnit základní úkoly, ale také potěšit svým jedinečným designem.

Značka Vogue - kreativita a překračování normy

Pánské sluneční brýle Vogue byly vytvořeny pro rozené optimisty a lidi, kteří používají obroučky jako nástroj k vyjádření své jedinečné osobnosti. Jedinečné designy slavné značky jsou esencí kreativity a nekonvenčního myšlení. Módní trendy jsou dnes extrémně pomíjivé – objevují se náhle a rychle mizí. Naštěstí Vogue našel způsob, jak zabránit tomu, aby sluneční brýle po jedné sezóně končily na dně šatníku. Ikonická společnost se přizpůsobuje aktuálním trendům a zároveň je diverzifikuje svým jedinečným způsobem. Každý projekt s logem společnosti je malým uměleckým dílem. Originální, a přitom jednoduché návrhy ukazují, že moderní muž nemusí volit přehnané brýle, aby upoutal pozornost.

Sluneční brýle Vogue pro úspěšné muže

Návrhy pánské sluneční ochrany od Vogue jsou založeny na tlumených a nadčasových barvách. Každému muži sluší černé, tmavě modré, zelené nebo vínové rámečky. Rámy v jedinečném odstínu jsou rozumnou volbou - elegantní a zároveň zajímavé návrhy lze snadno sladit s business stylem ve stylu smart casual. Stejné brýle se stanou součástí plážového outfitu nebo běžného pohodlného každodenního outfitu. Muži rádi zdůrazňují svůj silný charakter výraznými doplňky – značka Vogue pro ně vytvořila obroučky s dvojitým můstkem, obroučky se zlatými vsadkami i ikonické aviatiky ve stylu hollywoodských hvězd.

Podívejte se na další brýle Vogue: