Dioptrické brýle pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 2447

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 2447

Stránka
na stránce

Obroučky na brýle pánské

Diagnostikoval vám lékař zrakovou vadu? Korekční brýle patří mezi korekční metody a stále jsou nejoblíbenějším způsobem, jak zlepšit kvalitu vidění. O to oblíbenější, že brýle v dnešní době přicházejí v tolika tvarech, velikostech, barvách a stylech, že si každý najde přesně to, co potřebuje. Kromě toho existuje rozsáhlý katalog brýlových čoček – s antireflexní vrstvou nebo obohacené o další ochranné vrstvy, dále zlepšující komfort každodenního života.

Moderní a nadčasové pánské dioptrické brýle

Udělejte si tedy pohodlí v naší nabídce dioptrických brýlí pro muže. Právě zde najdete desítky různých pánských dioptrických brýlí. Vše předem vybrané podle toho, co se mužům na brýlích nejvíce líbí. Máme pro vás tedy jak klasické, nadčasové pánské dioptrické brýle, tak i ty moderní a extravagantní.

  • Očekáváte, že se brýle budou hodit k jakémukoli outfitu, včetně těch pro speciální příležitosti? Chcete, aby rámečky splývaly s celým vaším vzhledem a nevyčnívaly nad ním? Pravděpodobně se vám budou líbit černé, obdélníkové nebo mírně zaoblené a spíše kovové modely.
  • Pro muže, kteří chtějí změnit svůj vzhled - dodat svěžest a originalitu - nabízíme brýle aviator, kulaté i v nestandardních, geometrických tvarech, zejména v jiných barvách než černé.

Samozřejmě najdete i mnoho rámečků, které spadají někde mezi – mezi první a druhou popsanou možnost.

Pánské dioptrické brýle - od nejlepších výrobců

Přestože je vzhled velmi důležitý, nelze zapomenout na odolnost. V konečném důsledku mají brýle vydržet minimálně rok, protože během této doby se může vada zraku změnit.

Proto je dobré, když si vyberete rámy z masivních materiálů a vycházejí z promyšlených návrhů. A to jsou jediné, které na Kodano.cz najdete. Bez ohledu na to, zda si vyberete pánské dioptrické brýle prestižních či méně známých značek. Vězte ale, že naše nabídka zahrnuje mimo jiné pánské dioptrické brýle značek Ray-Ban, Hugo Boss, Emporio Armani a Tommy Hilfiger, ale také Santino, Moretti a Belutti.

V souvislosti s dioptrickými brýlemi jsou nejdůležitější brýlové čočky. Na Kodano.cz jsme pro vás připravili několik variant:

  • standardní, pouze s antireflexem,
  • pro náročnější uživatele - obohaceno o tvrdnoucí vrstvu, díky které je odolné vůči nečistotám a usnadňuje čištění,
  • pro lidi, kteří každý den používají počítač – brýle, které blokují modré světlo.

Podívejte se na další pánské brýle:

Podívejte se na další typy dioptrických brýlí v závislosti na cílové skupině: