Brýle Marie Bocquel

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 152

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 152

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Marie Bocquel

Marie Bocquel je značka nabízející rozsáhlou a různorodou nabídku dámských a unisexových obrub, takže každý může najít něco pro sebe: jak ženy, tak muži různého věku, kteří potřebují módní, ale zároveň odolné a funkční brýle. Značka Marie Bocquel nabízí také sluneční brýle - stylovou ochranu očí před škodlivým UV zářením, které bohužel přispívá k stále častějším očním onemocněním. Proto se o svůj skvělý vzhled a zdraví očí postarejte a podívejte se na nabídku brýlí Marie Bocquel a vyberte si ty, s nimiž přivítáte nejbližší jaro nebo léto, možná dokonce i podzim a zimu, zejména během slunečných dnů.

Brýle Marie Bocquel - klasické a originální rámy

V našem internetovém obchodě jsme shromáždili mnoho různých modelů brýlí Marie Bocquel na jednom místě. Představujeme jak klasické, nadčasové brýle této značky, tak i jejich nejoriginálnější rámy. Brýle - jak korekční, tak sluneční - se vyskytují v mnoha tvarech: oválných, obdélníkových, "kočičích", kulatých a čtvercových. Pozornost také upoutávají modely s relativně malými skly, které dodávají vintageový vzhled. Barvy se také pohybují v této rozmanitosti, protože zde najdete nejen klasickou černou, ale také energickou zelenou, jemný růžový, intenzivní fialovou nebo nápadné stříbrné rámy. Vyberte si podle libosti.

Značka Marie Bocquel sází na plastové brýle. Tento materiál v kontextu brýlových rámečků má mnoho výhod: je lehký, odolný proti poškození a také je spojen s nižší cenou a nabízí širokou paletu barev, mezi kterými každý má šanci najít svého oblíbeného. Díky tomu, že jsou brýle Marie Bocquel plastové, máte k dispozici také modely s tlustými, širokými rámy, které skvěle zdůrazňují kontury obličeje a barvu a velikost očí.

Marie Bocquel - značka, do které se rychle zamilujete

Možná jste už slyšeli o značce Marie Bocquel, nebo se s ní setkáváte poprvé - to není tak důležité, protože stejně je velká šance, že už při prohlížení nabídky vám nějaký model brýlí padne do oka a pokud si je vyzkoušíte, zamilujete se. Proč jsme si jisti? Katalog brýlí Marie Bocquel je velmi rozmanitý, a přitom každý pár má unikátní styl a vysokou funkčnost - a takové spojení v brýlích hledá každý. Nejdůležitější je, aby plnily svůj úkol - korigovaly vadu zraku nebo chránily před sluncem a až poté vytvářely požadovaný vzhled a sloužily mnoho let.