Brýle Dolce&Gabbana

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 26

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 26

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Dolce&Gabbana

Mezi známými luxusními značkami v oblasti módy se jednoznačně vyznačuje firma Dolce&Gabbana. Jedná se o jednu z nejvíce všestranných módních značek, kterou najdeme na štítcích elegantních oblečení, parfémů a dokonce i na dioptrických a slunečních obrubách. Firma Dolce&Gabbana vznikla v Itálii v roce 1985. Jedná se o světový módní dům, který určuje nové trendy na trhu. Založili ho pár Domenico Dolce a Stefano Gabbana, odtud i název značky. Zejména oblečení Dolce&Gabbana je známé, ale stejnou popularitou se těší i exkluzivní doplňky k oděvům, včetně brýlí. Největší hvězdy světového formátu si rády oblékají věci s logem této značky.

Dolce&Gabbana nabízí ve svém sortimentu brýle pro ženy i muže. Mají zajímavý, originální styl a jsou navrhovány skutečnými vizionáři a odborníky v oboru. Brýle Dolce&Gabbana jsou jak jednoduché modely vyrobené z kovu nebo na tenkých drátech, které jsou nadčasové a jsou většinou určeny pro ženy i muže. V sortimentu D&G brýlí najdete také plastové rámečky v klasických a více dravých tvarech:

  • Čtvercové brýle,
  • Kulaté brýle,
  • Kočičí brýle,
  • Brýle typu Aviator,
  • Brýle s asymetrickými rámečky.

Protože rámečky a sluneční brýle D&G jsou k dispozici v různých barevných provedeních, každý si mezi nimi najde model, ve kterém bude vypadat skvěle. Všechny obruby a brýle Dolce&Gabbana mají gravírovaný nebo tisknutý firemní logo na náušníku.

Atributy značky Dolce&Gabbana

Společnost Dolce&Gabbana, zkráceně D&G, vyrábí brýle a všechny další produkty s využitím nejnovějších technologií. Jsou to vysoké kvality a splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Navíc jsou oblečení a doplňky Dolce&Gabbana symbolem luxusu, krásy a lámaní panujících konvencí ve světě módy. Výraznou vlastností rámů Dolce&Gabbana je spojení klasických, vždy módních linií, s originálním, nikde jinde nespotykaným designem a moderními akcenty.