Čočky na tři měsíce

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Čtvrtletní kontaktní čočky

Tříměsíční kontaktní čočky jsou jedním z typů měkkých čoček, které se vyznačují dobou používání jednoho páru kontaktních čoček. Nutno říci, že v případě čtvrtletních čoček existuje mnoho výhod, které nejsou připisovány čočkám s kratší dobou spotřeby.

Co jsou to čtvrtletní čočky?

Čtvrtletní čočky jsou měkké čočky určené k systematické výměně. Obecně je můžete nosit 3 měsíce bez přestávky, nezapomínejte na jejich každodenní péči. Při používání 3měsíčních čoček je třeba čočky pravidelně čistit od usazenin bílkovin a případných nečistot, které se za tak dlouhou dobu usazují na jejich povrchu. Čtvrtletní čočky by podle definice neměly ztratit své vlastnosti po dobu 90 dnů, ale pouze za předpokladu správné péče. Konstrukce a vlastnosti čtvrtletních čoček zajišťují, že poskytují zrakový komfort po velmi dlouhou dobu. Nošení čtvrtletních čoček je pohodlné a umožňuje zapomenout na zrakovou vadu po celý den.

Jaké jsou výhody čtvrtletních čoček?

Čtvrtletní čočky poskytují vysoký zrakový komfort a pohodlí při používání. Na druhou stranu je určitě výběr čtvrtletních čoček také hnán touhou ušetřit. Obecně jsou levnější než dvoutýdenní nebo měsíční čočky.

Čtvrtletní čočky mají specifickou strukturu a nedeformují se po dobu 90 dnů nošení. Je potřeba se o ně dobře starat, jinak nebudou oči dobře chráněny. Špinavé kontaktní čočky jsou nejlepším způsobem, jak dostat infekci oka. Na jejich povrchu se pak ukládají bílkovinné usazeniny a mikroorganismy, které znesnadňují vidění. Pokud však dodržíme základní pravidla péče o čočky, budou nám sloužit 3 měsíce.

Pro koho jsou čtvrtletní čočky vhodné?

Čočky tohoto typu se doporučují zejména lidem, kterým záleží na komfortu jejich používání. Nosí je především lidé, kteří mají vážné zrakové vady, ale nechtějí nebo nemohou nosit klasické brýle. Tříměsíční kontaktní čočky nosí i lidé, pro které je nákup jednodenních, měsíčních či dvoutýdenních čoček zbytečným nákladem. Čočky tohoto typu jsou doporučovány pečlivým a systematickým lidem z důvodu povinnosti jejich pravidelné každodenní údržby.

Pouze čtvrtletní značkové čočky

Čtvrtletní kontaktní čočky Crazy Lens RX a BioAir 38FW nabízené obchodem Kodano.cz jsou produkty nejvyšší kvality, vytvořené společnostmi MaxVue Vision a Horien, optickými společnostmi s celosvětovým uznáním.

Jaké jsou typy čtvrtočních čoček?

  • BioAir 38FW - čtvrtletní kontaktní čočky, které se věnují korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Zajistí vám perfektní vidění s ostrými a sytými barvami v každé situaci, bez stínů a odlesků. Vyznačují se vysokou biokompatibilitou s lidským okem, protože byly vytvořeny na základě složek, které jsou pro lidské oko bezpečné – díky tomu je jejich nošení mimořádně pohodlné a příjemné. Produkt má také maximální úroveň hydratace a vysoký index propustnosti kyslíku a také zabudované UV filtry. Jeden pár čoček vystačí na 3 měsíce používání, při každodenní péči.
  • Crazy Lens RX - bláznivé barevné čočky dostupné až v 15 zajímavých barvách - je to ideální varianta pro všechny druhy zábavy nebo párty, při kterých chceme upoutat pozornost originálním vzhledem, který umožňuje dočasně změnit barvu vaše oči snadným a především bezpečným způsobem pro vaše oči. Při výrobě se barva otiskne dovnitř čočky, díky čemuž dodává opravdu jedinečný a realistický efekt. Čočky vyžadují od uživatele standardní péči a jeden pár vystačí na dobu 3 měsíců. Kontaktní čočky kromě změny barvy nabízejí i korekci oční vady – krátkozrakosti.