Kontaktní čočky Horien

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Čočky, roztoky a oční kapky Horien

Na trhu s kontaktními čočkami je dnes velká řada značek. Jedna z nich je značka Horien, která má ve své nabídce jak kontaktní čočky, tak roztoky k jejich ošetřování. Kontaktní čočky Horien jsou měkké kontaktní čočky, především k nošení na den. Při jejich výrobě byl použit měkký hydrogelový materiál, který se přizpůsobuje tvaru oka a oko hydratuje. Tyto kontaktní čočky mají bleděmodré zabarvení, které ovšem nezpůsobuje změnu barvy oka. Tato barva slouží pouze k tomu, aby byly lépe viditelné při aplikaci a při vyjímaní z čistícího roztoku. Kontaktní čočky Horien jsou vyráběny formou odlévání ve formě. Díky tomu má čočka správný tvar, poskytuje pohodlí při nošení a optimální a stabilní vidění za všech podmínek. Nutno podotknout, že technologie vyrábění těchto konkrétních čoček předčí jiné technologie, které poskytují konkurenceschopní výrobci kontaktních čoček. Ve výrobním procesu vytvořil Horien moderní čočky s dokonalým tvarem a dokonale hladkým povrchem kontaktní čočky. Horien poskytují uživatelům vysoký komfort při nošení, za rozumnou cenu, vynikající ostrost vidění, zvláště ve srovnání se sférickými čočkami. Péče o čočky Horien nevyžaduje mnoho úsilí. Roztok může být použit k péči o všechny měkké kontaktní čočky Horien. Poskytují dezinfekci čoček, kontinuální hydrataci a maximální úroveň péče. Roztok Horien má široké uplatnění. Ve svém složení obsahuje účinnou látku, která umožňuje snadné a především nejefektivnější čištění a dezinfekci kontaktních čoček.

Pro koho jsou čočky Horien určeny?

Kontaktní čočky Horien jsou určeny pro uživatele, kteří s kontaktními čočkami začínají. Výborně se nasazují a díky bleděmodrému zabarvení jsou dobře vidět a to usnadňuje manipulaci s nimi. Tyto čočky jsou určena jak pro dalekozrakost, tak pro krátkozrakost.

Produkty značky Horien

V této skupině se nachází následující:

  • Horien 1 Day Disposable - jednodenní čočky Horien sférického typu, korigující krátkozrakost i dalekozrakost.
  • Horien Disposable EasyDay - měsíční čočky Horien, určené k nošení během dne, mají vysoký stupeň hydratace a díky tomu jsou pohodlné v nošení.
  • Horien Ultra Comfort - prostředek sloužící k ošetřování a čištění měkkých kontaktních čoček.