Brýle Olivier X

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 93

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 93

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Olivier X

Olivier X je značka, kterou charakterizuje velká rozmanitost obrub, mezi kterými najdete jak klasické, tak odvážné modely. V Olivier X obrubách prostě vypadáte dobře. Okamžitě po nasazení pocítíte větší sebevědomí, přitažlivost a povědomí o stylu, které nikdo kolem vás nemá. Ačkoli značka neoznačuje obruby jasným logem, jejich estetika je natolik charakteristická, že okamžitě upoutá pozornost a pokud někdo má znalosti v této oblasti, okamžitě je pozná.

Jaké jsou charakteristiky brýlí Olivier X?

Olivier X brýle - korekční a sluneční - lze popsat jako modernistické a minimalistické. Nejde o agresi a těžkopádnost. Velmi lehké a dokonale vyvážené, skvěle sedí na nose, aniž by způsobovaly jakýkoli nepříjemný otlak. Zároveň jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a slouží po dlouhou dobu, prokazují vysokou odolnost vůči jakémukoli poškození.

Pro koho jsou brýle Olivier X určeny?

V našem obchodě naleznete jak dioptrické, tak sluneční brýle Olivier X. Ideální pro každý den i pro slavnostní příležitosti. Modely jsou velmi různorodé, takže jsou vhodné jak pro každodenní styl, tak pro elegantní příležitosti. Dámské, pánské i unisex. V mnoha barvách - od střízlivých po odvážné a mladistvé - a tvarech - kulaté, oválné, obdélníkové, "kočičí oči", ale také v nestandardních, které nelze jedním slovem popsat; musíte je prostě vidět. Můžete také vybírat z materiálů (kov nebo plast) a typu obrub. V případě slunečních brýlí Olivier X se přidává ještě různorodost použitých čoček - filtrů kategorií a polarizace.