Brýle Polaroid

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 240

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 240

Stránka
na stránce

Sluneční brýle Polaroid

Značka, která byla kdysi spojována hlavně s okamžitými fotoaparáty na vyvolání fotografií, dnes symbolizuje kvalitní polarizační brýle Polaroid. Firma Polaroid byla založena v USA Edwinem Herbertem Landem v roce 1937. Poměrně rychle se nejznámějším výrobkem společnosti staly filmy a fotoaparáty na okamžité fotografování, ale hitem se ukázal být polaroid - film z umělé hmoty, umožňující filtrování polarizovaného světla. Polaroid zůstal hegemonem na trhu okamžité fotografie, například vyhrál patentový spor s Kodakem, ale konec tohoto typu fotografování přinesl vývoj digitální fotografie. Tím byl Polaroid doveden ke krachu, ale značka byla zachována. A pod značkou Polaroid je dnes možné koupit například polarizační brýle.

Atributy značky Polaroid

Polaroid polarizační brýle mají následující vlastnosti: stoprocentní ochrana před škodlivým UVA, UVB a UVC zářením do 400 nm, uvolnění očí od odrážejícího se světla. Lepší kontrast vidění a intenzivnější barvy, stejně jako výrazné snížení únavy očí při pohledu na silné světlo.

To, co odlišuje Polaroid čočky od jiných výrobců polarizačních čoček, je použití termofuzní technologie při jejich výrobě, na rozdíl od tradičně používané vakuum-cvičné technologie. Díky využití termofuzních řešení jsou čočky Polaroid tenčí na okrajích, což zajišťuje lepší viditelnost, zatímco optimální zakřivení čočky při ohýbání zajišťuje lepší ostrost vidění.

Podívejte se na další brýle Polaroid: