Brýle Belutti

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 94

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 94

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Belutti

Značku Belutti máme spojenou s italským vkusem a elegancí. Je tomu tak i ve skutečnosti, můžeme se o tom přesvědčit, když se díváme na nové brýlové obruby Belutti.

Popis firmy

Firma Belutti vznikla v roce 1999 roku v Itálii, její název je inspirován názvem obci Belluno, ležící v horách, ze které pochází tento podnik. Dneska je Belluti světově známou italskou značkou brýlových obrub a slunečních brýlí. Tyto jsou určené ženám, mužům, a dokonce i těm nemladším uživatelům. Sortiment značky Belutti je velmi bohatý, každým rokem je obohacen o nejnovější modely brýlí a brýlových obrub. Brýle značky Belutti jsou k dostání v několika stovkách renomovaných optických salónu po celém světě, které jsou označené symbolem Authorized Belutti Dealer.

Atributy značky Belutti

Charakteristickými znaky pro brýle a brýlové obruby jsou módní design a moderní tvary. Odlišují je zajímavé detaily, které zdobí stranice korekčních a slunečních brýlí.

Všechny brýle a doplňky Belutti mají Prohlášení o shodě a jsou registrovány na Úřadu pro registraci medicínských výrobků a biocidních produktů. Jejich kvalitu potvrzuje Certifikát ústředního ústavu ochrany práce.