Sluneční brýle dámské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 152

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 152

Stránka
na stránce

Dámské sluneční brýle

Doby, kdy sluneční brýle sloužily pouze k praktické ochraně před sluncem, jsou pryč. Moderní sluneční brýle mají na jedné straně poskytnout maximální pohodlí během slunečného počasí - bez mžourání a častého mrkání a na druhé straně zdokonalit pečlivě vybraný styling. Dámy to vědí nejlépe.

Různé sluneční brýle pro ženy

S ohledem na vás – vaše různé potřeby a očekávání v oblasti brýlí – jsme vytvořili samostatnou kategorii dámských slunečních brýlí. U nás najdete brýle v široké cenové relaci, v různých tvarech, barvách a velikostech, od více i méně známých značek, včetně těch nejrenomovanějších, jako jsou Ray-Ban, Dolce&Gabbana nebo Emporio Armani, i méně rozpoznatelné ty, ale nabízí pevné rámy. Příklad? Značky Belutti a Moretti. A to nejsou všechny vlastnosti, které odlišují jedny brýle od druhých.

Připravili jsme pro vás:

  • sluneční brýle plastové, polykarbonátové, kovové i dřevěné,
  • kulaté, obdélníkové, oválné brýle a modely Wavefarer, Cat Eye a Aviator,
  • sluneční brýle na šňůrce s celoobrubovým rámem a tzv. patentky,
  • s různými typy čoček: jednobarevné, gradientní, zrcadlové a fotochromatické,
  • s UV filtry na několika úrovních, od 0 do 3.

Moderní a retro sluneční brýle pro ženy

Na Kodano.cz snadno najdete své vysněné moderní a retro brýle. Takové, které se dají sladit s jakýmkoliv stylem: elegantní a každodenní, na míru i volné, spíše ve stylu streetwear. Takové, které si můžete vzít na pláž, do města nebo třeba na oficiální akci. Takové, se kterými urazíte desítky kilometrů a se kterými můžete ležet pár hodin na písku. Navíc nabízíme brýle s vysoce kvalitními UV filtry - vysoké pro nejcitlivější oči a standardní, vhodné pro většinu situací. Vaše oči jsou s nimi v bezpečí. Váš zrak netrpí a vy si můžete užívat chvíle bez nepříjemného mžourání.

Podívejte se na další dámské brýle:

Podívejte se na další typy slunečních brýlí podle cílové skupiny: