Dioptrické brýle dámské

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů je KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Obroučky na brýle dámské

Na Kodano.cz najdete své vysněné dámské dioptrické brýle. Při tvorbě nabídky jsme se zaměřili na rozmanitost a nejvyšší kvalitu dámských brýlových obrub a čoček. Díky tomu si můžete být jisti, že u nás najdete brýle ve stylu, který vám bude nejvíce slušet, i brýle odolné - takové, které vám při správném používání budou sloužit i několik let.

Zrakové vady postihují stále více lidí. To je usnadněno dlouhými hodinami práce na počítači a odpočinku, který často zahrnuje používání obrazovek elektronických zařízení. A každou vadu zraku – jak krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, tak presbyopii – lze korigovat pomocí korekčních brýlí.

Do této kategorie jsme zařadili dioptrické brýle pro ženy v mnoha tvarech - klasické a nadčasové i originální a moderní. Patří mezi ně extrémně módní kulaté a oválné brýle, obdélníkové a letecké brýle a kočičí oči – jedny z nejoblíbenějších mezi ženami.

Jaké dioptrické brýle pro ženy byste si měli vybrat?

Za prvé záleží na vašem individuálním vkusu a za druhé na tvaru vašeho obličeje. Vyplatí se vybírat brýlové obruby na principu protikladů. Oválné, kulaté a srdcovité tváře se hodí k ostře zakončeným brýlím; brýle, které opticky zeštíhlí obličej a dodají mu charakter. Mezitím čtvercové a trojúhelníkové tváře vypadají nejlépe s kulatými, oválnými a kočičími brýlemi; ty dodávají vlastnostem měkkost a jemnost.

Ale tvar samozřejmě není všechno. Dostupné dámské dioptrické brýle se liší i barvami. Rámečky najdete zde:

  • v tlumených, univerzálních barvách, které se hodí ke každému stylu, včetně těch elegantních,
  • v trochu výraznějších barvách - pro ženy, které chtějí trochu změnit svůj vzhled,
  • v originálních barvách - takových, které mohou zcela změnit váš vzhled.

Další důležitou otázkou, kterou si ženy často kladou před výběrem konkrétních dioptrických brýlí, je, zda zvolit plastové nebo kovové obruby. Zde však jednoznačná odpověď neexistuje. Kovové dioptrické brýle jsou jemnější a na obličeji méně viditelné. Plastové mají naopak celorám a působí stabilněji a masivněji. Z těchto důvodů jsou kovové rámy obvykle vhodnější pro ženy s drobným obličejem a jemnými rysy, zatímco plastové rámy jsou vhodnější pro ženy s většími a výraznými liniemi.

Podívejte se na další dámské brýle:

Podívejte se na další typy dioptrických brýlí v závislosti na cílové skupině: