PŘIPRAVTE SE NA LÉTO!

Sluneční brýle až o 40% levnější
VEJDĚTE

Buďte chytří

Doprava zdarma na celý rok!
VEJDĚTE

Sluneční brýle dámské

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů je KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Dámské sluneční brýle

Doby, kdy sluneční brýle sloužily pouze k praktické ochraně před sluncem, jsou pryč. Moderní sluneční brýle mají na jedné straně poskytnout maximální pohodlí během slunečného počasí - bez mžourání a častého mrkání a na druhé straně zdokonalit pečlivě vybraný styling. Dámy to vědí nejlépe.

Různé sluneční brýle pro ženy

S ohledem na vás – vaše různé potřeby a očekávání v oblasti brýlí – jsme vytvořili samostatnou kategorii dámských slunečních brýlí. U nás najdete brýle v široké cenové relaci, v různých tvarech, barvách a velikostech, od více i méně známých značek, včetně těch nejrenomovanějších, jako jsou Ray-Ban, Dolce&Gabbana nebo Emporio Armani, i méně rozpoznatelné ty, ale nabízí pevné rámy. Příklad? Značky Belutti a Moretti. A to nejsou všechny vlastnosti, které odlišují jedny brýle od druhých.

Připravili jsme pro vás:

  • sluneční brýle plastové, polykarbonátové, kovové i dřevěné,
  • kulaté, obdélníkové, oválné brýle a modely Wavefarer, Cat Eye a Aviator,
  • sluneční brýle na šňůrce s celoobrubovým rámem a tzv. patentky,
  • s různými typy čoček: jednobarevné, gradientní, zrcadlové a fotochromatické,
  • s UV filtry na několika úrovních, od 0 do 3.

Moderní a retro sluneční brýle pro ženy

Na Kodano.cz snadno najdete své vysněné moderní a retro brýle. Takové, které se dají sladit s jakýmkoliv stylem: elegantní a každodenní, na míru i volné, spíše ve stylu streetwear. Takové, které si můžete vzít na pláž, do města nebo třeba na oficiální akci. Takové, se kterými urazíte desítky kilometrů a se kterými můžete ležet pár hodin na písku. Navíc nabízíme brýle s vysoce kvalitními UV filtry - vysoké pro nejcitlivější oči a standardní, vhodné pro většinu situací. Vaše oči jsou s nimi v bezpečí. Váš zrak netrpí a vy si můžete užívat chvíle bez nepříjemného mžourání.

Podívejte se na další dámské brýle:

Podívejte se na další typy slunečních brýlí podle cílové skupiny: