Dioptrické brýle pánské Wayfarer

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Pánské dioptrické brýle Wayfarer

Brýle Wayfarer byly vyvinuty legendární značkou Ray-Ban. Ikonický model byl tak populární, že postupem času tento tvar přijaly i další výrobce brýlí. Opravné návrhy v charakteristickém, lehce nonšalantním stylu si získávají srdce zákazníků již několik desetiletí. Tento model je velmi oblíbený - muži oceňují jeho univerzálnost a originální design.

Dioptrické brýle Wayfarer - originální doplněk pro stylové muže

Pánské dioptrické brýle Wayfarer si získaly celosvětovou oblibu pro svou vysokou kvalitu a nadprůměrný komfort. Jedná se o jeden z nejčastěji volených modelů brýlí. Klasická nabídka nikdy nevyjde z módy – muži, kteří si vyberou korektivní Wayfarer, získají doplněk, který i přes svou jednoduchost vyčnívá z ostatních tvarů rámů. Minimalistický, a přesto elegantní design nepodléhá dočasným trendům a zůstává po mnoho let jedním z oblíbených designů sebevědomých lidí. Pánské dioptrické brýle Wayfarer jsou vyrobeny z plastu nebo kovu. Fanoušci dokonalého vzhledu si obvykle vybírají rámy ve stříbrné nebo zlaté barvě a fanoušci rozmanitosti mají k dispozici širokou škálu plastových variant v odstínech zelené, šedé, hnědé, bílé a dokonce i průhledné modely.

Dokonale se hodí k mužské kráse - dioptrické brýle Wayfarer

Pánské dioptrické brýle Wayfarer jsou univerzální, takže skvěle padnou na oválný, kulatý i hranatý obličej. Dobře v nich vypadají jak drobní lidé, tak muži s působivými svaly. Jejich klasický charakter znamená, že se nemusíme soustředit na sladění typu krásy, ale pouze na výběr modelu, který nejlépe odpovídá naší osobnosti. Muži, kteří chtějí ukázat svou sílu, dychtivě volí plastové, velmi výrazné obroučky v zelené a tmavě modré barvě. Pokud hledáte tlumenou nabídku, podívejte se na minimalistické černé nebo šedé rámy.

Podívejte se na další brýle Wayfarer: