PŘIPRAVTE SE NA LÉTO!

Sluneční brýle až o 40% levnější
VEJDĚTE

Buďte chytří

Doprava zdarma na celý rok!
VEJDĚTE

Sluneční brýle pánské

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů je KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Pánské sluneční brýle

Klasické, cestovní nebo aviatory? Nebo možná moderní, kulaté? V nadčasové černé nebo třeba neonové barvě? Pánské sluneční brýle, které jsme pro vás připravili, jsou tak rozmanité a je jich tolik, že si jistě najdete své vysněné - takové, ve kterých se chcete procházet jak po bulváru, tak po lesní cestě. Nechybí ani pánské sluneční brýle vhodné na kolo.

Vaše dlouhé dobrodružství při hledání vysněných slunečních brýlí pravděpodobně skončí na Kodano.cz. Najdete zde brýle módních a renomovaných značek známých po celém světě jako Ray-Ban nebo Emporio Armani, ale i méně známé, ale za skvělé ceny: Moretti nebo Belutti. I ty nejprestižnější brýle přicházejí s atraktivními cenami, díky kterým můžete s jistotou investovat do modelu, o kterém už dlouho přemýšlíte.

V čem jsou pánské sluneční brýle ještě jiné?

  • Tvar - oválný, obdélníkový, kulatý, letecký, klasický pocestný a dokonce i kočičí oči.
  • Barva - rámečky od černé, přes zelenou a tmavě modrou, až po hnědou.
  • Typ rámu - monofilní, pevný, patentovaný a nacvakávací.
  • Typ objektivu - jednobarevný, gradientní a zrcadlový.
  • Výkon UV filtru - od 0 do 3.
  • Všech velikostech, od šířky mostu až po délku nožiček.

Elegantní sluneční brýle pro muže

V této kategorii naleznete mimo jiné elegantní sluneční brýle - v tlumených barvách, kulatých i oválných tvarech, s kovovými obroučkami. A to jak s logy nejprestižnějších značek, tak i méně známých výrobců. Brýle, které lze snadno kombinovat se sakem a košilí a které můžete sebevědomě nosit na jakýkoli večírek, ať už více či méně formální.

Pánské sluneční brýle - do města i mimo něj

Hledáte každodenní sluneční brýle? Zde vás v podstatě neomezuje nic kromě vlastního vkusu a toho, jaké oblečení nejčastěji nosíte ve všední dny. Vybrat si tak můžete klasické, černé brýle wayfarer, které se hodí doslova k jakémukoli oblečení a jakémukoli účesu, nebo brýle s barevnými skly a obroučkami. Na městské brýle dobře poslouží jak ty s kovovými a plastovými obroučkami, celoobruby i se šňůrkou.

Pánské sportovní sluneční brýle - pro turistiku i cyklistiku

Najdete je také na Kodano.cz. A poznáte je rychle, protože sportovní brýle se vyznačují specifickým pouzdrem, dynamickým tvarem a velkými skly, které mají chránit váš zrak nejen před sluncem, ale také před prachovými částicemi a dalšími škodlivinami. Můžete je nosit na cyklistiku i turistiku za všech optimálních povětrnostních podmínek.

Podívejte se na další pánské brýle:

Podívejte se na další typy slunečních brýlí podle cílové skupiny: