Torické progresivní čočky

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Torické progresivní kontaktní čočky

S věkem (mezi 40 a 50 lety), kdy se účinnost očních svalů a elasticita očních čoček snižuje, se objevuje presbyopie také nazývaná stařecká vetchozrakost. Osoba postižená presbyopií má potíže s viděním ostrých předmětů v těsné blízkosti. Nemoci se nelze vyhnout a nelze ji vyléčit. Lze ji však účinně omezovat. Progresivní čočky se používají ke korekci presbyopie a nahrazení tzv. brýlí na čtení. Díky progresivním čočkám mohou lidé s presbyopií vidět přesně a jasně na jakoukoli vzdálenost.

Torické progresivní čočky jsou určeny pro lidi trpící astigmatismem a presbyopií. Čočky tohoto typu opravují vady vidění, stabilizují viděný obraz a umožňují jej ostře vidět na všechny vzdálenosti. Na rozdíl od typických torických čoček jsou také korigovány presbyopické vady zraku.

Výhody progresivních torických kontaktních čoček

  • zastoupení brýlí na čtení torickými kontaktními čočkami
  • pohodné nošení vás neomezuje ve vašich každodenních aktivitách - lze s nimi sportovat, vést aktivní život
  • vhodné pro cestovatele, není třeba myslet na nový pár

Pouze značkové progresivní torické čočky

Progresivní kontaktní torické čočky z obchodu Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality vytvořené optickou společností CooperVision s celosvětovým uznáním. Proclear Multifocal Toric kontaktní čočky díky použití dvou různých optických konstrukcí (typy D a N) zajišťují vysokou kvalitu vidění na blízké, daleké a střední vzdálenosti. Jsou k dispozici v široké škále dioptrií a různými silami válců.