Sluneční brýle dámské Aviator

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 194

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 194

Stránka
na stránce

Dámské sluneční brýle Aviator

Slavní sun Aviators jsou již mnoho let považováni za jeden z oblíbených doplňků stylových žen. Dříve je používali především muži, dnes je ale milují všechny ženy, které mají rády klasický nadčasový vzhled. Žena v letcích vypadá jako sebevědomá osoba, která přesně ví, co od života očekává. Ikonické rámy si najdou příznivce mezi zástupci všech generací.

Sluneční brýle Aviator pro moderní ženu

Fenoménem slunečních brýlí je jejich univerzálnost. Moderní ženy žijí rychle a intenzivně, a proto oceňují především doplňky, které lze snadno sladit k různým příležitostem. Klasické aviatiky jsou vždy vítány - ať už jdeme do práce nebo na párty s přáteli. Největší výhodou těchto brýlí je fakt, že vypadají skvěle v každé verzi - slunce odrážející se od zrcadlových čoček dodává atraktivitu a efektně upoutá. Pár klasických leteckých bot se může úspěšně stát součástí lehkého a vzdušného vzhledu nebo středobodem výrazného rockového stylu. Letci s tmavými skly poskytují pocit soukromí a vyzařují zajímavou auru tajemna.

Dámské letecké brýle – když jde móda ruku v ruce s pohodlím

Dámské sluneční brýle Aviator jsou jedním z nejikoničtějších designů v historii módy. Jejich zaoblený tvar a charakteristické zakřivené čočky zná snad každá žena. Pilotky znaly naše babičky a maminky a jistě je budou s nadšením nosit i naše dcery a vnučky. Letci jsou bezpečnou a osvědčenou volbou a ženy, které si tuto možnost zvolí, jsou považovány za skutečné ikony stylu. Solární aviátory zaujmou nadprůměrným komfortem používání. Promyšlený design zajišťuje, že lehké rámy stabilně spočívají na nose a tvářích. Dobře padnoucí brýle vám nekloužou z obličeje a nezpůsobují bolestivé puchýře. Aviators jsou doplňkem, který překvapí svým nadčasovým charakterem a nebývalým komfortem.

Podívejte se na další brýle Aviator: