Kontaktní čočky Air Optix

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Měsíční čočky Air Optix

Na českém trhu čoček a příslušenství určených pro osoby, které využívají čočky každodenně, je několik velkých společností. Jednou z nich je Alcon, která má ve své nabídce vlastní moderní a prodyšné čočky, určené pro osoby se všemi zrakovými vadami. Alcon je majitelem značky Air Optix.

O čočkách Air Optix

AIR OPTIX je značka kontaktních čoček patřící společnosti Alcon - výrobci kontaktních čoček a příslušenství. Air Optix-čočky Alcon jsou jedním z lídrů na trhu čoček v České Republice. Čočky Air Optix se vyznačují tím, že se při jejich výrobě používá prodyšná silikon-hydrogelová látka nové generace. Díky ní jsou čočky Air Optix schopny propustit dokonce až 7 krát víc kyslíku ve srovnání s jinými, tradičními hydrogelovými čočky, které mají podobné užitné parametry. Čočky Air Optix zajišťují náležitý přístup kyslíku k očím, a díky tomu si uživatel užívá ideální komfort vidění a zdraví pro své oči během celého dne. Díky čočkám Air Optix se uživatel vyhne jakýmkoliv symptomům nedokysličení.

Pro koho jsou čočky Air Optix?

Výrobce čoček Air Optix Alcon určil, že tyto čočky jsou pro uživatele, kteří vyžadují komfort a ideální kvalitu vidění po celou dobu nošení. Čočky Air Optix jsou vhodné pro uživatele, kteří chtějí nosit kontaktní čočky déle než 11 hodin denně. Jsou to čočky s prodlouženou dobou užívání a proto jsou určeny pro ty, kteří chtějí nosit čočky během celého měsíce.

Inovační konstrukce čoček Air Optix zajišťuje, že se dokonale hodí pro uživatele kteří:

  • Tráví mnoho hodin prací u počítače,
  • Pracují v klimatizovaných nebo suchých prostorech,
  • Často sledují televizi nebo rádi hrají počítačové hry a této vášni věnují hodně času,
  • Spí v čočkách.

Čočky Air Optix se doporučují všem, kteří se stěžují na diskomfort, vysychání a podráždění očí, které se spojuje s používáním jiných kontaktních čoček.

Druhy čoček Air Optix

V sortimentové řadě Air Optix se nachází hodně typů kontaktních čoček, zaměřených na konkrétní skupiny uživatelů. Jsou to čočky:

  • Air Optix Aqua - prodyšné čočky, propouští až 5 krát víc kyslíku ve srovnání s tradičními čočkami vyrobenými z hydrogelové látky. Jsou určeny k nošení během dne, s možností příležitostného přespání (nedoporučuje se více jak 6 dní v průběhu měsíce).
  • Air Optix Colors - jsou v dostání v 9 krásných barvách (Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green), jejichž cílem je zlepšit tmavé nebo světlé oči, s naprosto přirozeným účinkem, i přes to, že máte korekční vadu zraku.
  • Air Optix Night & Day Aqua - prodyšné čočky, propouští až 6 krát víc kyslíku než ostatní čočky, určeny pro bezpečné, prodloužené nošení po dobu 30-ti dní a nocí.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde - jsou vhodné pro běžné nošení. Ráno je tedy vložíte do očí a večer je očištěné uložíte do pouzdra na kontaktní čočky s čerstvým roztokem. Navíc ale můžete čočky Air Optix Plus HydraGlyde nosit také kontinuálně.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism - prodyšné čočky, propouští až 7 krát víc kyslíku než jiné torické hydrogelové čočky, určené pro osoby s astigmatismem, určené na nošení během dne, ale je možné v nich spát až 6 nocí v měsíci.
  • Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal - mají sestavu dioptrických zón. Ty mezi sebou plynule přechází. Tím je zajištěno ostré a jasné vidění při přechodu zraku mezi různými vzdálenostmi.

Značkové čočky Air Optix

Čočky Air Optix nabízené obchodem Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené společností Alcon, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: