Brýle Max&Joe

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 125

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 125

Stránka
na stránce

Korekční brýle Max&Joe

Hledáte brýle s klasickým designem, které se hodí do každého vašeho oblečení a každé životní situace? Představujeme vám Max&Joe brýle - v decentních tmavých barvách a klasických tvarech, vhodné pro ženy i muže. Jsou to docela masivní rámy, které pevně drží na tváři a dodávají jí výraz. Skvěle ladí s každým odstínem pleti, očí a vlasů a v závislosti na tom, jaký konkrétní tvar zvolíte, můžete je přizpůsobit každému typu tváře - kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové a srdcovité. Vyrobené z lehkého a odolného plastu, splňují požadavky většiny uživatelů a při správném používání slouží po mnoho let. Navíc nezestárnou; každý rok odpovídají stávající módě - to je díky nadčasovému designu.

Max&Joe brýle,které nešokují a nekřičí. Jsou to obruby, které souzní s celým vaším image a nevyčnívají nad něj. Pokud tedy preferujete jemné doplňky a necítíte silnou potřebu vyniknout, ba naopak - chcete vypadat upraveně, ale skromně, pak jsou Max&Joe brýle pro vás to pravé!

Brýle Max&Joe v teplých barvách a nevšedních tvarech

Tvůrci značky Max&Joe chtějí nabídnout krásné obruby i těm lidem, kteří v brýlích vidí samostatný, výrazný doplněk. Proto vytvořili modely i v živých barvách a v méně zřejmých tvarech. Mezi nimi nejsou jen černé rámy, ale také ty v barvě lahve, kombinující hnědou a béžovou, v pudrové růži a žluté barvě. Přičemž ne vždy jsou to jednobarevné rámy. Často spojují několik barev podle principu ombre nebo zebry.

V katalogu Max&Joe vládnou klasické, obdélníkové rámy. Tvůrci si však ponechali místo i pro ""kočičí oči"", aviatorky, kulaté a geometrické rámy, včetně těch s ostrými hranami, které mohou používat jak dámy, tak pánové. Některé modely mají dokonce masivní nosník v horní části - ty jsou však kvůli velkému rozměru hlavně určeny pro muže.

Brýle Max&Joe za atraktivní ceny

V našem obchodě jsme pro vás připravili velký výběr obrub Max&Joe za atraktivní ceny, které se stávají ještě atraktivnějšími díky častým akcím. S tak vkusnými obrubami - v klasickém, nadčasovém stylu - budete vždy dobře vypadat a zároveň dobře vidět díky zvolené korekci, přizpůsobené potřebám vašeho zraku. Jen u nás najdete tolik jedinečných modelů brýlí Max&Joe.