Sluneční brýle Ray-Ban pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 429

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 429

Stránka
na stránce

Pánské sluneční brýle Ray-Ban

Hledáte dobré sluneční brýle? Nemohli jste si vybrat lépe! Značka Ray-Ban je legendární výrobce obrouček a čoček s UV filtrem. Ikonická americká společnost vyvinula převratná řešení, která jsou stále široce používána v optickém průmyslu. Značce Ray-Ban vděčíme mimo jiné za nadčasové aviátory a pohodlné Wayfarery. Klasické návrhy se staly trvalou součástí módního kánonu a vlajkové modely jsou předmětem touhy mnoha mužů.

Ray-Ban - ikonické sluneční brýle

Pánské sluneční brýle Ray-Ban jsou jedním z nejprestižnějších a nejfunkčnějších doplňků. Muži, kteří se rozhodnou pořídit si model se slavným odznakem, získávají módní doplněk a pomůcku, která ochrání jejich zrak před škodlivým UV zářením. Nabídka značky zahrnuje mimo jiné: návrhy s antireflexními, polarizačními a zrcadlovými čočkami. Ray-Ban věnuje zvláštní pozornost účinnosti a pohodlí brýlí, které vyrábí. Ve 30. letech si společnost nechala patentovat brýle a obroučky pro americké armádní piloty. Jejich návrhy se ukázaly být natolik dobré, že se sluneční brýle dostaly i k širokému okruhu individuálních zákazníků. Styloví muži si dnes bez těchto spolehlivých a pohodlných doplňků nedokážou představit každodenní život.

Pánské brýle Ray-Ban ve stylu filmových hvězd

Výběr správných slunečních brýlí závisí na mužových preferencích a typu krásy. Protože má každý zákazník jiné požadavky, připravila značka Ray-Ban pestrou kolekci rámů. Muži si mohou vybrat mezi minimalistickými černými modely, prázdninovými, barevnými obroučkami a poutavými brýlemi se zrcadlovým odrazem. Návrhy americké společnosti se ukázaly být natolik unikátní, že je začaly používat i ty největší filmové hvězdy. Ikonické piloty a Wayfarery najdete v mnoha hollywoodských akčních filmech i na červeném koberci. Doplňky s logem Ray-Ban vždy přitahují pozornost. Muži, kteří chtějí ve společnosti zazářit, mohou zvolit například kulaté brýle se zlatým rámem – působivá kombinace je spojena s luxusem a elegancí.

Značka Ray-Ban pro milovníky té nejvyšší kvality

Pánské sluneční brýle Ray-Ban jsou doplňkem, který bude svého majitele provázet dlouhá léta. Každý prvek těchto obrub a brýlí je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které jsou nadprůměrně odolné proti zkreslení a potěší lehkostí a komfortem používání. Produkty Ray-Ban jsou navrženy tak, aby přežily v obtížných podmínkách. Rádi je nosí, mimo jiné: běžci, profesionální řidiči a lidé vykonávající náročnou fyzickou práci. Za pozornost stojí vestavěný filtr, který chrání oči před účinky UV paprsků a neutralizuje záblesky, které způsobují nepohodlí a nutí nás mžourat.

Klasické pánské sluneční brýle od Ray-Ban

Klasický design je charakteristickým znakem značky Ray-Ban. Sluneční brýle v charakteristickém tvaru aviator si získaly uznání a uznání po celém světě. Ikonické pilotky s logem legendární společnosti jsou dostupné v mnoha barvách. Klasici si vyberou brýle černé, tmavě modré nebo tmavě zelené. Muži, kteří hledají jedinečné sluneční brýle, si mohou vybrat brýle s fialovými skly. Klasika odolávají dynamickým změnám trendů a zůstávají v módě po mnoho let. Výběrem ikonických aviátorů Ray-Ban si můžete být jisti, že zakoupený doplněk bude v módě minimálně dalších pár sezón.

Podívejte se na další brýle Ray-Ban: