Brýle Oakley

Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Oakley

Ve státě Kalifornie v USA existuje město Oakley. Od něj pochází název značky velmi oblíbených a známých po celém světě slunečních a korekčních brýlí.

Popis firmy

Firmu Oakley založil v roce 1975 Jim Jannard. Byl to šílený vědec a vynálezce, který věřil svým futuristickým vizím. Firma Oakley tedy vznikla na základě inovačních nápadu svého zakladatele. Jim Jannard věřil, že svět může být lepší a může sloužit lidem, stejně jako každý jednotlivý předmět. Tím se mj. řídil při výrobě brýlí značky Oakley.

Dneska zujímá firma Oakley vedoucí pozici na trhu optických technologií. Firma vyrábí a distribuuje brýle vysoké kvality na lékařský předpis, tedy korekční brýle, ale i sluneční brýle. Firma má sídlo v Jižní Karolíně, ale své výrobky nabízí spotřebitelům ve více než 100 různých zemí. Firma vlastní přes 5785 různých patentů po celém světě.

Výrobky firmy

Oakley vyrábí mj. sluneční brýle Oakley, brýle na lékařský předpis, a také obruby. V oblasti slunečních brýlí je značka Oakley nepochybným lídrem. Vyvíjí sportovní technologií a definuje do značné míry trh s lifestylovými slunečními brýlemi. Tyto brýle zajišťují vysokou kvalitu obrazu, eliminují problémy, které se vyskytují u čoček, jako jsou zalomení světla a optické chyby. Sluneční brýle účinně chrání očí před škodlivými vlivy slunečního světla, a kromě toho jsou technologicky velmi pokročilé. Výrobce jim poskytl vysokou odolnost vůči veškerým mechanickým poškozením.

Brýle na lékařský předpis to je řada Oakley určená speciální skupině uživatelů, kteří potřebují korigovat oční vady. Korekční brýle Oakley jsou považovány za jedny z nejlepších v oblasti optiky, dostupných na lékařský předpis.

Atributy značky Oakley

Můžeme bez obav říci, že firma Oakley je propojení nejnovější světové technologie, futuristického návrhu, stylu, přizpůsobení a bohatství funkcí. V brýlích vyráběných touto firmou se spojuje fyzika s uměním. Je to korelace umění s čistou technikou. Toto spojení poskytlo ty nejlepší výsledky, které využívají milióny lidí po celém světě.

Při výrobě brýlí Oakley se využívá optika HD, která poskytuje nejlepší viditelnost. Firma také používá technologií Three-Point-Fit, díky které se brýle dotýkají obličeje uživatele pouze na třech místech. Jsou velmi pohodlné, vlastně na ně v průběhu nošení lze úplně zapomenout. Technologie Three-Point-Fit poskytuje větší komfort při aktivním životním stylu nebo při sportu. Moderní návrhy brýlí Oakley mají moderní charakter a vysoké estetické hodnoty.

Oakley je trhu vnímána jako sportovní značka a značka pro životní styl aktivních lidí. Je to spojení umění a vědy, které zavrhuje omezení vyplývající z konvenčních nápadů. Firma je vnímána jako jedna z nejžádanějších značek v technologii performance a v oblasti módy.

Podívejte se na další brýle Oakley: