Sluneční brýle Polaroid dámské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-23 z 177

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-23 z 177

Stránka
na stránce

Dámské sluneční brýle Polaroid

Sluneční brýle Polaroid jsou již mnoho let oblíbené mezi ženami, které oceňují dokonalý vzhled a nejlepší ochranu. Ikonické modely s UV filtrem si získávají srdce zákazníků díky klasickému designu, spolehlivé konstrukci a pokročilé technologii. Polaroid vytváří různé kolekce slunečních brýlí pro ženy a všechny modely jsou vybaveny čočkami s nejkvalitnějšími filtry.

Pohodlí a styl slunečních brýlí Polaroid

Nabídky sluneční ochrany Polaroid jsou určeny ženám všech věkových kategorií – bez ohledu na jejich typ krásy nebo preferovaný styl. Jednou z největších výhod těchto univerzálních rámů je jejich nadprůměrný komfort. Slavné brýle jsou nejoblíbenější mezi aktivními ženami, které každý den preferují pohodlný, sportovní vzhled. Každá nabídka značky Polaroid je jedinečná – v její rozmanité nabídce nenajdete dva stejné modely brýlí. Stylové obroučky si vždy získávají srdce žen, které milují značkové oblečení. Sluneční brýle s logem oblíbeného výrobce jsou nejlepším zpestřením vaší image – milovníci módy dobře vědí, že výběr vhodných doplňků ovlivňuje charakter každého stylingu.

Spolehlivé sluneční brýle pro ženy - pokročilá technologie Polaroid

Značka Polaroid je jedním z lídrů na trhu, pokud jde o výrobu brýlí s nejlepší ochranou proti slunci. Ikonická společnost navrhuje a vytváří brýle a obruby již mnoho let. Během této doby společnost vyvinula polarizaci, která proslavila její produkty sluneční ochrany. Pokročilé čočky eliminují oslepující světlo, které se odráží od lesklých nebo mokrých předmětů a ztěžuje řízení. Polaroid také využívá moderní termofúzní technologii, která umožňuje optimální umístění čočky během procesu ohýbání. Čočky díky tomu zaručují lepší zrakovou ostrost a oči si odpočinou od únavných a nezdravých slunečních paprsků.

Nezapomenutelná dovolená se slunečními brýlemi Polaroid

V létě častěji saháme po bláznivých, barevných slunečních brýlích, proto značka Polaroid připravila unikátní modely obrub, které potěší svým bezstarostným a veselým designem. Dámy, které si cení originálních doplňků, si svou soukromou sbírku rády rozšíří o krvavě červené brýle. Silné plastové rámečky dodávají sebevědomí a jemné zlaté ozdoby dodávají doplňku ladný a prestižní charakter. Ženy, které chtějí vyčnívat z davu, neminou kolem jedinečných zeleno-růžových slunečních brýlí s ombré efektem. Neobvyklé, hypnotické přední strany přitahují pozornost a ztěžují odtrhnout oči od tohoto velkolepého přírůstku.

Podívejte se na další brýle Polaroid: