Brýle Moretti

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 146

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 146

Stránka
na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Moretti

Vysoká kvalita produktu za dostupnou cenu - je to možné? Značka dioptrických brýlí Moretti dokazuje, že ano. Nabízí překvapivě velký katalog obrub na brýle, jak pro ženy, tak pro muže, vždy v atraktivní cenové relaci. Najdete zde mnoho šílených, ale i mnoho střízlivých barev, které můžete snadno přizpůsobit svému vkusu, aktuálním potřebám a každému stylu. Sortiment značky Moretti zahrnuje také velikosti a tvary brýlí. Zde najdete klasické obdélníkové rámečky a velmi módní - velké a kulaté, dokonale zdůrazňující krásu a jedinečnost charakteru. Do značky Moretti se mohou zamilovat jak teenageři, hledající něco originálního, tak senioři, kteří ocení střízlivý vzhled brýlí.

Dioptrické brýle Moretti - klasické a originální

Základem značky Moretti jsou tradiční obruby v odstínech černé, hnědé a šedé s klasickými tvary čoček, především obdélníkovými. Výrobce však je otevřen novinkám, což dokazuje skutečnost, že jeho nabídka se pravidelně rozšiřuje, a to především o neobvyklé a originální brýle - s nepravidelnými tvary a v živých barvách. Jasné růže s fialovou, leopardí žlutost, krvavě červená - to jsou jen některé příklady. Nejpopulárnější jsou samozřejmě kulaté brýle - hit posledních sezón. Proč si je právě u nás koupit? Odpověď je jednoduchá - protože jsou levné a jsou velmi kvalitní.

Brýle Moretti - vysoká kvalita za dobrou cenu

Všeobecně platí přesvědčení, že kvalitní brýle musí stát hodně peněz. Je to pravda? Záleží - na konkrétní značce, její politice a prioritách. Značka Moretti však dokazuje, že je možné spojit vysokou kvalitu s cenou přijatelnou pro každého.

Neobvyklé sluneční brýle Moretti

Značka Moretti jde ještě dál - do své nabídky zahrnuje sluneční brýle, ideální na všechny teplé dny, jak pro ženy, tak pro muže. A zde najdete stonované barevné modely (v černých, šedých, bordových tónech), ale také naprosto šílené (růžová, intenzivní, mořská modrá a fialová, oranžová). Originalita je zase vidět i v tvarech obrub - to nejsou jen známé obdélníky a ovály, ale i tvary, které je těžké popsat. Určitě neobvyklé geometrické tvary.