Sluneční brýle Ray-Ban dámské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 425

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 425

Stránka
na stránce

Dámské sluneční brýle Ray-Ban

Hledáte ikonické sluneční brýle, které zaujmou svým jedinečným designem a poskytují dostatečnou ochranu zraku? Určitě vyzkoušejte nadčasové návrhy značky Ray-Ban! Dámské obruby na jedné straně okouzlí svou jemností a jemností, na druhé straně překvapí nekompromisním, streetwearovým charakterem. Slavná společnost nikdy nebude následovat nejnovější trendy – ona je udává! Ray-Ban si po mnoho let udržuje pozici světového lídra mezi výrobci slunečních brýlí – jeho inovativní a odvážný přístup k tvorbě módy dělá každou ženu sen o brýlích s ikonickým logem Ray-Ban.

Sluneční brýle Ray-Ban - doplněk pro ženy milující módu

Nadčasové sluneční brýle Ray-Ban jsou doplňkem vyhledávaným ženami všech věkových kategorií. Rády je nosí jak obyčejné ženy, tak velké hvězdy. Jaké je tajemství úspěchu těchto rámů? Značka Ray-Ban si svou pozici buduje řadu let. Designéři této společnosti vždy zůstali věrni svým hodnotám – nejdůležitější je pro ně bořit nové bariéry a neustále podněcovat kreativitu. Těžko hledat jiné, stejně univerzální designy slunečních brýlí. Stylové ženy dobře vědí, že ikonický doplněk s logem oblíbené značky je opravdovým skvostem v soukromé sbírce každého milovníka módy.

Klasické modely dámských slunečních brýlí Ray-Ban byly navrženy tak, aby v nich vypadala dobře každá žena. Bohatá kolekce tvarů a barev obrub umožňuje dokonalé sladění brýlí a obrub. Nadčasový design a rozmanitost jsou jen některé z mnoha výhod slunečních brýlí Ray-Ban. Inovativní návrhy zaručují nejlepší ochranu zraku – bezpečnost je zajištěna pokročilými čočkami, které byly patentovány před několika desítkami let a dodnes přesvědčují svou účinností. Brýle použité v modelech ikonické značky obsahují vysoké UV filtry, které blokují škodlivé světlo, zlepšují kontrast a chrání oči před podrážděním a vysušením.

Ikonické modely dámských slunečních brýlí Ray-Ban

Vlajkovými modely slunečních brýlí Ray-Ban jsou samozřejmě nadčasové Aviators a Wayfarers. Většina modelů vypadá stejně dobře na ženské i mužské tváři, což dále dokládá, jak univerzální produkty legendární společnosti jsou. Dámy, které chtějí předvést svou jemnost, mohou zvolit například letky s fialovým zorníkem a tenkým, zlatým rámem. Jemný lesk a jemné linie dokonale ladí s éterickou krásou. Příznivcům sportovního vzhledu se jistě budou líbit poutavé Wayfarers s tmavými skly a barevným rámem. Výběr možností je prakticky neomezený – od použité kombinace černé a hnědé až po intenzivní červenou.

Vynikněte se stylovými doplňky Ray-Ban!

Přestože jsou dámské sluneční brýle Ray-Ban založeny na jednoduchých řešeních, i opravdové extravagantní ženy najdou možnost přizpůsobenou jejich potřebám. Příznivci netradičních doplňků rádi volí jedinečné kočičí oči - kombinace modrých stranic a zrcadlových čoček v intenzivní žluté barvě jistě zaujme a ocení. Vášeň pro vintage doplňky nikdy nezmizí, a proto se vyplatí přidat do vaší sbírky modré sluneční brýle s tlustým rámem. Tento model vytváří velkolepý efekt díky svému geometrickému tvaru, který připomíná pravidelný osmiúhelník a dokonale tak vyrovnává ostré rysy obličeje a dodává svému majiteli jemný mladistvý charakter.

Podívejte se na další brýle Ray-Ban: