Sluneční brýle dámské okrouhlé

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 241

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 241

Stránka
na stránce

Dámské okrouhlé sluneční brýle

Sluneční brýle s kulatými skly jsou skutečnou klasikou mezi prázdninovými doplňky. Mnoho žen si nedokáže představit odchod z domova bez tohoto ikonického doplňku. Rámy, nazývané také rámy Lenon, se vyznačují velkou univerzálností a rozmanitostí modelů. Ženy, které mají rády jedinečné vzory, snadno najdou možnost, která se hodí k jejich jedinečnému stylu a barevnému charakteru.

Sluneční ochrana a jedinečný design kulatých slunečních brýlí

Dámské kulaté sluneční brýle jsou perfektním doplňkem streetwear stylu nebo pohodlného outfitu na dovolenou. Díky nápadným rámům se jejich majitel cítí skvěle - módní doplněk zaručí pohodlí, poskytne ochranu před UV zářením a působivě zpestří každý styl. Tento tvar dodává kouzlo, intriky a vyzdvihuje krásu svého majitele. Lenon brýle mohou mít mnoho různých tvarů - v bohaté nabídce obchodu Kodano.cz si vyberete klasické i odvážné varianty kulatých slunečních brýlí pro ženy. Bez ohledu na to, zda chcete decentní nebo extravagantní doplněk, jistě najdete rámečky, které si získají vaše srdce.

Vypadá každá dáma dobře v kulatých slunečních brýlích?

Sluneční brýle s kulatými skly dokážou opticky vyhladit ostré rysy – za své vlastnosti vděčí jemným hranám, které dodávají vzdušnost a dívčí vzhled. Lenonové brýle jsou považovány za univerzální doplněk – vlastně v nich vypadají dobře všechny ženy, ale největší přínos nošení kulatých brýlí mají ty s obdélníkovým, čtvercovým, trojúhelníkovým a podlouhlým obličejem. Zaoblené čočky dělají tváře plnější a dodávají obličeji okamžitě mladistvý lesk. Kulaté sluneční brýle se líbí dospělým ženám, starším dámám a dokonce i teenagerům. Tento doplněk ocení zákaznice všech věkových kategorií, protože v nich vypadají dobře všechny ženy.

Kulaté sluneční brýle - návrhy pro milovníky retro stylu

Ženy, které mají rády vintage doplňky, moc dobře vědí, že neexistují atmosféričtější doplňky než kulaté sluneční brýle. Obruby, nazývané také brýle Lenon, připomínají šílená sedmdesátá léta, kdy vzkvétala subkultura hippies. Nezávislé ženy dychtivě volí kulaté rámy, které jsou spojeny se svobodou a bezstarostností. Milovníkům retro stylu se jistě budou líbit možnosti s kovovými rámy a barevnými čočkami. Dobrou volbou budou i modely připomínající ikonické želvové brýle. Tento slavný vzor se vrací do obliby a mnoho nasvědčuje tomu, že bude ve světě módy na dlouhou dobu zastávat důležité místo.

Podívejte se na další brýle okrouhlé: