Dioptrické brýle pánské okrouhlé

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 221

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 221

Stránka
na stránce

Okrouhlé pánské dioptrické brýle

Není tomu tak dávno, co jsme kulaté dioptrické brýle spojovali s doplňkem vyhrazeným pro tajnůstkáře a stydlivce. Pohled na brýle s velkými těžkými obroučkami nikoho nepřekvapil. Móda se rychle vyvíjí, díky čemuž se do salonů vrátily ikonické boty Lenon. Tento jedinečný doplněk v sobě ukrývá notu nonšalance a tajemna, a proto dokonale ladí s nekompromisním charakterem moderního muže.

Klasické brýle Lennon jsou opět v módě

Mnoho mužů si dokonale pamatuje kulaté brýle s malými čočkami, které před lety propagoval John Lennon. Tento vzhled se stal trvalou klasikou ikonického stylu a dnes jej dychtivě obnovují muži, kteří mají rádi retro estetiku. Každý, kdo se rozhodne pro nákup takového modelu, je vnímán jako člověk s vysokým smyslem pro estetiku. Tento doplněk byl vytvořen pro zákazníky, kteří rádi vynikají. Kulaté brýle dokonale ladí se syrovou, mužskou krásou, která vám umožňuje skládat jedinečné a působivé styly. Nabídka kulatých dioptrických brýlí neustále roste. V našem obchodě najdete několik stovek originálních návrhů - od klasických, decentních modelů až po extravagantní, překvapivé designy.

Může každý muž nosit kulaté dioptrické brýle?

Stále přetrvává mylný názor, že kulaté dioptrické brýle sluší jen vybraným lidem. Pravda se ukazuje být úplně jiná – zaoblené čočky jsou jednou z nejlepších možností, kterou si stylový muž může vybrat. Jemné okraje dělají obličej jemnější, zdravější a mladší. Tento doplněk dokonale zapadá do mužské krásy. Muži mají obvykle výraznou čelist, výrazně definované lícní kosti a ostré rysy obličeje – v jejich případě budou kulaté rámy tou nejlepší možnou volbou. Tento tvar se doporučuje prakticky všem mužům – výjimkou mohou být ti s plnými tvářemi, kteří mají brýle. Neznamená to, že by se kulatých brýlí měli úplně vzdát – stačí vybrat ten správný model, který se přizpůsobí anatomii obličeje.

Podívejte se na další brýle okrouhlé: