Cestovní sada mušle

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Cestovní sada mušle ocení celá řada nositelů kontaktních čoček, kteří rádi cestují. V pouzdře ve tvaru mušle naleznete nezbytné pomůcky, které nemůžete postrádat při cestování.

Ideální na měkké kontaktní čočky

Cestovní sada mušle je vhodná pro přepravu všech druhů měkkých kontaktních čoček, včetně barevných nebo crazy kontaktních čoček. Není důležité, zda jedete na kratší či delší pracovní cestu nebo dovolenou. Důležité je ochránit vaše kontaktní čočky. Cestovní sada mušle je vyrobena z odolného plastu, díky kterému budou vaše kontaktní čočky v bezpečí před mechanickým poškozením. Zároveň cestovní sadu využijete pro dezinfekci a očistu vašich kontaktních čoček od nežádoucích nečistot.

Účelný pomocník pro příležitostné i pravidelné použití

Cestovní sada mušle je praktická uzavíratelná kazeta, která obsahuje nepostradatelné pomůcky pro manipulaci a ukládání kontaktních čoček. Hlavní částí sady je vnitřní pouzdro na kontaktní čočky s označením L a R, pro správné uložení čoček. Pro mnoho uživatelů čoček je další nezbytnou pomůckou pinzeta, která má měkké silikonové koncovky, pro bezpečnější manipulaci s čočkami. Pohodlnější manipulaci s čočkami také zajistí tyčinka s přísavkou. A v případě, že se chystáte do míst, kde zrcadlo nepotkáte, jistě oceníte integrované zrcátko. Zrcátko mohou využít také dámy při rychlém přepudrování nosíku nebo vytvoření dokonalého make-upu.

Více informací
VýrobceNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaOrange, Pistachio, Red, Turquoise, Mint
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Cestovní sada mušle
Vaše hodnocení