Brýle Disney

Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Dětské brýle Disney

Využití čoček s certifikovanými UV filtry zajišťuje, že sluneční brýle Disney účinně chrání zrak dětí před škodlivým slunečním zářením. Udržují oči ve zdraví a zaručují malým dětem pohodlný pobyt venku při slunečném počasí - bez mrkání, nadměrného mžení nebo rizika oslnění sluncem v situacích, které vyžadují velkou pozornost. Polarizační povlak dostupný v většině modelů slunečních brýlí poskytuje dodatečnou ochranu a prvek, který zlepšuje kvalitu vidění - snižuje odrazy. Díky možnosti vytvoření čoček téměř s libovolnou sférickou silou mohou sluneční brýle Disney používat všichni nejmenší, a to jak s jemným, tak i s hlubokým očním defektem.

Dětské barevné brýle Disney - líbí se nejmenším

Zajímavé tvary a různorodé výrazné barvy brýlí Disney přitahují pozornost dětí a líbí se jim. Díky tomu nejmenší rádi sáhnou po nich a nasadí si je i bez žádosti rodiče. Toto je výhoda, kterou ocení především dospělí, kteří se starají o zdraví zrak svých dětí. V nabídce značky Disney jsou k dispozici brýle jak pro dívky, tak i pro chlapce, pro nejmenší i pro starší děti. Jsou k dispozici například růžové dětské brýle, červené, fialové, ale také černé nebo s postupným zabarvením rámu - přecházejícím z černé do červené. Rozmanitost zahrnuje také tvary - od oválných po obdélníkové. Některé modely mají výrazné logo jedné z nejslavnějších pohádek Disneyho, zatímco jiné mají trochu diskretnější design, který ocení zejména starší děti.

Brýle pro děti od Disney - velký výběr

V obchodě Kodano.cz jsme připravili pro nejmemnší mnoho krásných slunečních brýlí a dioptrických brýlí značky Disney. Jsou to originální, značkové výrobky s potvrzenou nejvyšší kvalitou provedení a jsou k dispozici za atraktivní ceny.