Brýle Emoji

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 107

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 107

Stránka
na stránce

Dětské brýle Emoji

Korekce zraku u nejmladších je náročný úkol a k tomu jsou potřeba kvalitní brýle. Tyto podmínky splňuje značka Emoji. V rámci této značky nabízíme pečlivě zpracované a módní brýlové rámy umožňující bezpečnou a účinnou korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu - u dětí i mládeže. Jsou to brýle, které přitahují pozornost a motivují k pravidelnému nošení, což je přece jen jedna z největších výzev, které se před opatrovníky objevují!

Vysoká kvalita dětských brýlí Emoji

Pro dětské brýle Emoji byla použita nejvyšší kvalita materiálů - jak lehkých, tak i odolných. Díky tomu je rám pohodlný i při neustálém nošení a zvládne výzvy, které se objevují každý den. Ve spojení s promyšleným designem, vyvinutým největšími odborníky, zajišťuje stabilitu a přesné umístění na nose a uších - bez stlačení, ale také bez zbytečného volna. Dítě může běhat, skákat a naklánět se, stále s rámem v původně zvolené poloze. To zaručuje bezpečnost a účinnou korekci vad zraku.

Brýle Emoji - neobvyklá alternativa pro děti a mladistvé

Mezi brýlemi Emoji naleznete různé rámy, vhodné jak pro dívky, tak i pro chlapce, a to nejen pro děti několika let, ale i pro teenagerky a teenagery. Výrobky se vyznačují velkým výběrem barev. Od klasické černi, hnědé, zlaté a tmavě modré, přes modrou, růžovou a červenou, až po transparentní a polotransparentní rámy. Zkušenosti ukazují, že nejmladší uživatelé nejčastěji sáhnou po živých a radostných barvách, zatímco teenagerky a teenagery preferují střízlivější verze, které se nevynořují z přijatého oblečení. V korekčních brýlích Emoji převládají klasické tvary: kulaté, oválné a obdélníkové. Většina rámu je trochu objemnější, což se výrazně projevuje na obličeji. V katalogu značky jsou také jemnější modely, převážně z kovu. Taková rozmanitost umožňuje přesné přizpůsobení brýlí Emoji typu krásy a vkusu dítěte nebo teenagera.

Brýle Emoji - vyjadřují vkus a osobnost dítěte

Za název značky nebylo zvoleno náhodou. Emotikony (angl. emoji) vyjadřují totiž více než několik desítek slov. To se odráží v rozmanitém designu dětských brýlí Emoji. Množství barev, tvarů a vzorů nabízí výběr přesně takových rámu, které budou souhlasit s vkusem dítěte a účinně vyjadřovat jeho osobnost. Chcete, aby dítě rádo nosilo brýle, které korigují jeho zrakovou vadu? Dejte mu šanci si vybrat své oblíbené! Ty, ve kterých se bude cítit dobře a úspěšně vytvoří svůj vlastní obraz.