Brýle Karl Opti

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 159

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 159

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Karl Opti

Máte ráda klasická, nadčasová řešení? Ty, které ladí ke každému outfitu, ať už je elegantní nebo sportovní a které zvyšují vaše sebevědomí? V nabídce Karl Opti najdete právě takové obruby brýlí - v decentních barvách a tradičních tvarech (obdélníkových a oválných). Jsou ideální pro ženy i muže v různém věku, nejen pro zralé jedince. Karl Opti obruby vycházejí z běžného trendu neustálých změn a šokování. Když si z této kolekce vyberete brýle, děláte určitou investici do produktu, který vám bude sloužit po dlouhou dobu, který se nezestárne po několika měsících a bude i po letech vypadat stejně módně a stylově jako na začátku.

Solidnost brýlí značky Karl Opti

Pokud mají být dioptrické brýle Karl Opti nadčasové a sloužit po dlouhou dobu, není divu, že jsou vyrobeny z kovu - odolného a perfektně zpracovaného materiálu, velmi pohodlného a bezpečného při používání. Rámečky této značky jsou mimořádně odolné vůči drobným mechanickým poškozením a korozi. Při správné údržbě mohou být používány po mnoho let. Zákazníci je milujií. Zvyknou si na ně a získávají z toho mnoho dobrého a proto nejsou ochotni sáhnout po jiných obrubách.

Široký výběr obrub Karl Opti - pro ženy a muže

I když se obruby Karl Opti vyznačují střízlivými barvami a standardizovanými tvary, nemůžeme hovořit o nudě. Kouzlo těchto brýlí spočívá v různorodých detailů - ušnicích v noblesním odstínu dřeva, rámečcích s krásným zlatým odstínem, jemných nosnicích, ideálních pro jemné, štíhlé rysy obličeje. Jsou navrhovány největšími odborníky, vytvářeny s pečlivostí o i nejmenší detaily. Odpovídají na potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků s vybraným vkusem.

Dioptrické brýle Karl Opti - stylová řada

Karl Opti brýlové obruby vypadají elegantně a klasicky. To však neznamená, že se hodí pouze do městských stylizací. Stejně dobře se hodí i k volnému oblečení. Jednoduše vždy dodají outfitu požadovaný, elegantní prvek. Mladistvé, frivolní aparienci dodávají vážnosti, zatímco vyspělé kráse dodávají ušlechtilosti. Karl Opti dioptrické brýle možná nebudou šokovat a přitahovat pozornost ostatních lidí na chodníku, ale určitě budou působit na podvědomí - spojení s vámi dodají prvek vážnosti, znalostia srdečnosti.