Brýle MIU MIU

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Dioptrické a sluneční brýle MIU MIU

Nastal čas na pořízení nových brýlí a hledání nových obrub? Pokud oceníte minimalistickou estetiku a vyváženou kombinaci velikosti, tvaru, váhy a barvy, určitě si všimněte značky Miu Miu. Je to italská značka s více než 25letou tradicí, založená známou a uznávanou módní návrhářkou z Milána, Miucciou Pradou. Název "Miu Miu" částečně vystihuje to, co tuto značku charakterizuje v souvislosti s brýlemi - ženskou jemností. V našem obchodě však najdete také unisex modely, vhodné i pro muže.

Miu Miu vznikla v roce 1992. Prada otevřela svůj první obchod v Miláně, ale ukázalo se, že to byl tak velký úspěch, že již za tři roky navrhovatelka představila svou první kolekci v New Yorku, na Fashion Week. Miu Miu není žádná obyčejná značka. Důkazem toho může být skutečnost, že během této módní přehlídky se objevila sama Kate Moss a první celebritou, která propagovala Miu Miu, byla Drew Barrymore, známá například z "Charlieho andílků". V průběhu let si Miu Miu získalo uznání dalších hvězd showbyznysu a především lidí, kteří hledají jednoduše dobré, esteticky dokonalé brýle.

Rozšířená a různorodá nabídka brýlí MIU MIU

Brýle Miu Miu se, i když minimalistické a klasické, liší mezi sebou v závislosti na konkrétním modelu. Na Kodano.cz jsme pro vás připravili jak kulaté, tak obdélníkové rámečky a také nadčasové "kočičí oči". Co se týče barev obrub, ty spadají do kategorie decentních: černé, šedé, béžové, ale také jemné růžové a zlaté. Díky tomu brýle Miu Miu nejsou vhodné pouze do každodenního stylu; s jistotou si je můžete obléknout i na nejformálnější příležitosti, s vědomím, že budete vypadat elegantně a vhodně.

Uživatelé brýlí jsou rozděleni na příznivce kovových a plastových rámečků a v katalogu brýlí Miu Miu najdete oba typy. Rámečky jsou k dispozici v širokém rozsahu velikostí: šířky a výšky, takže pokud se vám nějaký model líbí, určitě ho dokážeme přizpůsobit vašim individuálním vlastnostem. A když mluvíme o korekčních brýlích Miu Miu, musíte vědět, že je můžeme vybavit čočkami přizpůsobenými pro každou oční vadu, od krátkozrakosti a dalekozrakosti po astigmatismus.

Obruby MIU MIU - nezaměnitelný vzhled a pohodlí

Brýle Miu Miu jsou kvalitní značkový produkt - a proto jsou tak drahé. Tyto brýle stojí za to považovat za investici na nejméně několik let s dobře vyrobenými brýlemi, odolnými proti poškození a vypadajícími skvěle bez ohledu na měnící se módu. Jsou vytvářeny z pečlivě vybraných materiálů s důrazem na i nejmenší detaily, takže není řečeno, že s časem ztratí na kvalitě a účinku.