Brýle Porsche Design

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Porsche Design

Víte, že Porsche - značka známá zejména v automobilovém průmyslu - se zabývá výrobou brýlí? Porsche má více jmen! A v tomto případě je to velmi dobře vidět. Protože kromě luxusních aut nabízí také módní doplňky, a to včetně brýlí, které spadají do skupiny Porsche Design, a to jak slunečních, tak korekčních. To znamená, že zde najdete nejen brýle na dovolenou, ale také pro každodenní nošení - pro korekci vašeho zraku!

Jak je možné, že Porsche vytváří nejen auta, ale také brýle?

Automobilová značka Porsche vznikla v roce 1931, ale lifestyleová - v roce 1972. Od začátku byla jejich nabídka zaměřena na lidi hledající exkluzivní doplňky. Založil ji Ferdinand Alexander Porsche. Tento německý inženýr evidentně měl vášeň pro široce chápaný design - nejen technický, ale i módní. On inicioval hnutí, které firma později představila na trhu s unikátními hodinkami, kufry, aktovkami a právě brýlemi. Prosluli také v roce 1978 spektakulárním projektem slunečních brýlí Porsche Design. Byl to model P9479 s mechanismem výměny čoček. Naprosto jedinečný a dokonce změnil celý optický průmysl. Umožňoval ještě lepší přizpůsobení parametrů brýlí aktuálním potřebám uživatele a zásadní změnu jejich vzhledu bez nutnosti koupit nové obruby. Není tedy divu, že zmíněný model brýlí Porsche Design se stal jedním z nejčastěji nošených na celém světě.

Charakteristické rysy brýlí Porsche Design

Nemusíte se rozhodovat, zda si vyberete dioptrické nebo sluneční brýle Porsche Design, ihned si všimnete vysoké kvality jejich zpracování. To se projevuje v lehkosti a zároveň pevnosti rámu a pečlivosti o nejmenší detaily. Jde o málo výrobců, kteří tak ochotně jako Porsche Design používají při výrobě svých brýl noblesní titan. Tento materiál má vynikající vlastnosti, ideální pro optické výrobky - především je lehký, odolný proti poškození a korozi a hypoalergenní.

Brýle Porsche Design jsou synonymem elegance vyjádřené v jednoduché, ale neobvyklé formě. Kralují klasické tvary: oválné, aviator a obdélníkové, a stonované, přirozené barvy. V kategorii obrub Porsche Design jsou tradiční rámy na drátku, jejichž výjimečnost je patrná mimo jiné v různobarevných záušnicích a krásné zlaté přední části. Mezi nejoriginálnější patří bezrámové brýle Porsche Design. Jsou také k dispozici dobře známé brýle s plným rámem bez pohyblivých částí.

Brýle značky Porsche zajistí samozřejmě jasné vidění a ochranu očí před škodlivým slunečním zářením (v případě slunečních brýlí). Ačkoliv design je velmi důležitý, právě tyto funkce jsou prioritou u všech brýlí dostupných na trhu. Stojí za to si to připomenout a pravidelně nosit brýle - pro péči o své zdraví a pohodlí.