Sluneční brýle Oakley

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Sluneční brýle Oakley - pánské, dámské a unisex brýle

Značka Oakley je známá výrobou slunečních brýlí se sportovním a městským designem. Protože jsou určeny pro použití při jakékoli činnosti, musely být vytvořeny na základě co nejodolnějších a zároveň velmi lehkých materiálů, které zajistí požadovanou odolnost spojenou s pohodlím. A Oakley uspěl.

V této kategorii najdete sluneční brýle Oakley pro profesionální sportovce, amatérské sportovce a prostě lidi, kteří mají rádi sportovní vzhled a hledají brýle konzistentní s městským nebo sportovním stylem oblečení. Jednotlivé produkty jsou natolik rozmanité a originální, že si mezi nimi každý snadno najde to, co chce.

Moderní technologie a vylepšená konstrukce - pro maximální ochranu

Oakley je známý pro inovace. Jako první značka slunečních brýlí zavedla do svých produktů technologii High Definitions Optics, která zajišťuje maximální kvalitu vidění a zároveň chrání před škodlivým UV zářením. Tato ochrana je možná díky čočkám obohaceným o filtry a antireflexní vrstvy.

Brýle se dají používat doslova za jakýchkoliv povětrnostních podmínek včetně zimy, kdy, jak známo, může dojít i ke spálení a nadměrnému vystavování se slunečnímu záření. Dokonale přiléhají k obličeji, mají aerodynamický tvar, nevytvářejí dodatečný odpor vzduchu a chrání oči před kontaktem s vnějšími faktory, a tím i před mechanickým poškozením. Flexibilní náušníky se přizpůsobí individuálnímu tvaru uší a netlačí a zůstávají na jednom místě, bez nekontrolovaného pohybu.

Zní to příliš profesionálně? Pravděpodobně vás potěší, že Oakley vytvořil i řadu slunečních brýlí pro každodenní - městské i fitness - použití, které již nejsou tak těsné, ale velmi lehké a na nose téměř nepostřehnutelné a stále stylové a ochranné. Takové brýle se perfektně hodí k teplákům, legínám, mikinám s kapucí i sportovním tričkám či šatům.

Sluneční brýle Oakley dostupné pro ženy i muže

Sport je doménou žen i mužů. Není divu, že Oakley nabízí sluneční brýle pro ženy i muže. Liší se především masivností rámů, tvarem a barvami. Ženy častěji volí jemné, oválné a kulaté brýle v živých barvách: růžové a žluté. Muži preferují klasické varianty s tlumenými, tmavými barvami. Vyberte si brýle, které se vám líbí a potřebujete.

Mnoho produktů na výběr, pouze atraktivní ceny

V našem internetovém obchodě jsme na jednom místě shromáždili všechny nejlepší sluneční brýle Oakley dostupné za atraktivní ceny. A co víc, nabízíme rychlou a zcela bezpečnou přepravu. Pravidelně pořádáme akce a slevy - díky nim můžete najít své vysněné letní brýle za ještě výhodnější cenu.

Podívejte se na další brýle Oakley: