Sluneční brýle Tommy Hilfiger dámské

Zobrazení Mřížka Seznam

34 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

34 položek

na stránce

Dámské sluneční brýle Tommy Hilfiger

Jméno Tommy Hilfiger je spojeno s prestiží a nejlepší kvalitou – ostatně oblečení a doplňky této značky jsou považovány za špičkové zboží. Krásné obroučky s charakteristickým modrým, bílým a červeným logem jsou vyhledávaným doplňkem, o kterém sní nejedna stylová žena.

Tommy Hilfiger - ležérní brýle pro moderní ženy

Co udělalo příslušenství Tommy Hilfiger obrovský úspěch? Mezi nejdůležitější faktory jistě patří nadčasovost těchto slunečních brýlí. Americká značka se nedrží klasických pravidel, ale ochotně experimentuje a neustále hledá nová řešení. Nutno však přiznat, že její činy jsou promyšlené a důsledné a jejich výsledky jsou ohromující. Rámy Tommy Hilfiger jsou založeny na jednoduchých, avšak nesrozumitelných řešeních. Mnoho žen se diví, že drobné úpravy mohou zcela změnit charakter slunečních brýlí – je to možné a velmi účinné.

Sluneční brýle Tommy Hilfiger - městský styl v luxusní edici

Sluneční brýle Tommy Hilfiger vyzařují auru luxusu a prestiže. Každý design vykazuje mimořádnou pozornost k detailu, což je vidět například na lesklých rámech, dokonale leštěných čočkách nebo dokonale profilovaném můstku. Americká společnost dbá na pohodlí svých klientů a chce, aby se každá žena nosící sluneční brýle cítila jako skutečná hvězda. Rámy v městském stylu se perfektně hodí ke smart casual stylům, ale ženy je mohou kombinovat i s koktejlovými šaty a večerním outfitem. Mnoho žen věří, že produkty Tommy Hilfiger se perfektně hodí ke sportovnímu oblečení, takže stojí za to zkontrolovat, jak budou vaše oblíbené brýle vypadat s mikinou a pohodlnými kalhotami.

Různé brýle od Tommy Hilfiger

Americká společnost si neklade žádné limity – její unikátní kolekce brýlí se skládá z modelů různých tvarů a překvapivých barev. Milovnice minimalismu si rády vyzkouší obdélníkové i oválné designy a dámy, které mají rády nevšední doplňky, mohou otestovat originální boty Lenon, svůdné cat eye a bláznivé obroučky s nestandardními tvary. Nevíte, které modely nejlépe sluší vaší kráse? Pamatujte na princip protikladů – dámy s jemnými rysy obličeje vypadají skvěle v hranatých provedeních a majitelky originální krásy spíše volí zaoblené čočky.

Velkolepá elegance? Tommy Hilfiger má řešení!

Mohou nás klasické sluneční brýle něčím překvapit? Ukazuje se, že ano, a značka Tommy Hilfiger to dokazuje již řadu let! Prohlédněte si nabídku americké společnosti a podívejte se, jak zajímavě vypadají bezrámové brýle v kombinaci s oválnými gradientními skly v zelené a modré barvě. Jsou jemné patenty příliš konzervativní? Vyberte si jeden z nejúžasnějších návrhů od Tommyho Hilfigera - obruby s nestandardním rámem v béžovém odstínu s poutavým zlatým zdobením. Tento model brýlí se stává ještě výraznějším díky tlustým stranicím a rafinovaným detailům.

Podívejte se na další brýle Tommy Hilfiger: